Trenutno Pusicu pregledava 1021 napaljenih

Forum  ›  Forum Pusica.com  ›  Otvorene teme o seksu

Kako bi Vi uzbudili partnera?

Sam naslov govori pitanje.. poznate ne poznate partnera ili partnericu, kako bi Vi uzbudili partnera ili partnericu?

za pocetak,zajednicko tusiranje, pa masazica?

Joooooohhhhh, ma meni je receno da ljubav ide kroz zeludac :-) :-P

za pocetak,zajednicko tusiranje, pa masazica?

da, da... a nakon toga malo sexy outfita da obuče i 69 za predigru

Za mene je seks umetnost,vođenje ljubavi kao prazno platno koje slikar popunjava bojama.Posvetim se stoprocentno partnerki,tog trena ona je jedina bitna,njena osećanja,njene želje,njena maštanja da ostvarim je moj cilj.Volim i da menjam načine,mesta vodjenja ljubavi,da unosim novine,da iznenadjujem partnerku svaki put sa nečim drugačijim.Sve ovo garantuje višestruke orgazme,strast koja se ne gasi,zadovoljstvo zbog kojeg vam klecaju kolena a telo podrhtava.

Pitanje trenutka i strasti ...... nekad je wild sex a nekad je zivotinjski... pitanje je situacije .....

zavisi od doba dana, ujutru bi bilo to nevini pokreti poput protezanja da se vidi guza, slucajno ocesala njegovog vrsnjaka, hvatanje neceg sto je "slucajno" palo. U podne bi se naginjala preko sanka da nesto dohvatim ili slucajno mi kanulo nesto na grudi, ljljala kukovima dok mesam rucak. Uvece bi to bilo uz sexy ves i casu viskija. Samo neki od primera...

pa večerni možda tuširanje ili kupka i nakon toga bi islo striptiz i onda vjerovatno lagano vezanje i prekrivanje očiju partnerici nakon čega bi je izljubio i lizao po cijelom tijelu ....... a sex e to bi moralo trajati i trajati :)

Ufff..Ne znam kako bi ja uzbudila partnera, ali znam kako bi on mene...Npr. da se pojave u uniformi, neki doktor ili pilot, nebi bilo loše...