Trenutno Pusicu pregledava 1285 napaljenih

Forum  ›  Forum Pusica.com  ›  Otvorene teme o seksu

OČEKIVANJA

Kakva su ocekivanja nasih clanova? Da li ocekuju upoznavanja? Da li dolaze sa to namerom?

Očekivamo prije svega upoznavanje, druženje s ljudima ali ovdje se očito zastane samo na brzi Sex i adio amore.. Teško nekoga naći za dugotrajnu prijateljsku vezu :( 

Neverovatno koliko su ljudi stidljivi i nesigurni... mislim da se baš zato stvari svode na 'pogledaj, drkni, eventualno kresni na brzaka i beži'... mislim, nije loše ni to, svakom svoje, ali bi lepo bilo da ima s kim malo podeliti fantazija i naći nekog za druženje na duže staze... druženje na razne načine...

U celi gledajuci ljudi jesu stidljivi i nesigurni ovde, razlozi za to su mnogobrojni da ih ne navodim. Ocekivanja se, bar za vecinu svode, kako da je sto lakse odvucem u krevet i nikada ne vidim vise, dok se kod manjeg broja clanova javljaju prave emocije. Problem nestaje onog momenta ako se clanovi kod kojih se jave emocije ne vide, jer to onda postaje kao i veza na daljinu sa svim pratecim elementima, kao i uticajima sa strane. Licno smatram da ovde na pusici moze doci do ljubavi izmedju clanovi, ako su spremni da istraju, ili bar do prijateljstvo, a da dobar deo clanova to ovde i ocekuje.

Sada dolazimo do pitanja, ako jedna strana ne zeli da dodje do vidjenja u realnom svetu a druga to OCEKUJE koja je reakcija te druge strane?? Da li to prihvata kao izbor prve strane ili pocinje da napada, vredja...?

mislim da se tako nešto može zaključiti već prilikom početnih razgovora. ne bi trebalo da bude preveliki problem (mada u stvarnosti većini to jeste problem) lepo i iskreno reći šta zapravo očekuješ od sagovornika, i on/ona/oni od tebe. ako se ne 'poklapate' po pitanju želja, očekivanja, planova, namera - bože moj, ima ovde još mnogo drugij. na žalost, u tom trenutku najčešće nastaju problemi, kad se neko oseti uvređen kao malo dete, jer nije dobio ono što je želeo, pa počne da se ponaša kao uvređeno dete. elem, ako nekome fali zrelosti da se nosi sa jednostavnim životnim stvarima, neće ovde naći mamu koja će mu/joj/im naći malo pi*ke ili ku*ca za koji nije sam sposoban da se snađe. emocije bolje da ne pominjem.

sve u svemu - samo malo zrelosti. ovde smo zbog malo slobode koja nam nedostaje u svakodnevnim malograđanskim okvirima, zato, prvo sebi u glavu da ovde nije mesto za takve gluposti. i nadati se da će valjda i druga strana da shvati isto.

Slazem se sa Foreignerom, sustina i kljuc svega je iskrenost na prvom mestu, ne navoditi na pogresne zakljucke drugu stranu kroz igru reci ili sto god. Iskren razgovor bez zavrzlama uvek i nedvosmosleno pomaze i naravno odlucnost i zelja da istrajes u necemu kao i dogovor dve strane o liniju koja se nece prelaziti jer ovde ima jako dosta, pre svega muskaraca, koji nisu sigurni u svoj izgled, kvalitete, uopste u sebe, te svaki pogresan izveden zakljucak za njih moze dovesti do toga da se oni ponasaju upravo onako kako je Foreinger i rekao - detinjasto. A kako ce ta druga strana reagovati i kako treba da reaguje, zavisi od nje same, sta je posijala to i neka znje.

Znaci sta je posejao\la to i da zanje. Ako je ljubaznost posredi, i onda ne zeli da ga\je odbije, sta onda? Ako odbijena strana kaze da je navucena. Hmm....

Zato sam i napisao iznad, iskrenost pre svega. A naravno i druga strana mora biti normalna, a ne da od muve vidi slona i da u moru reci izvuce konteks koji samo njemu odgovara.

dirty_girl, uvek će neko nekome da prebacuje za nekakvo 'navlačenje', a da to nikakve veze nema sa tim šta ti uradiš ili kažeš. takvi likovi iz nekakvog meni potpuno nerazumljivog razloga misle da se na ovakvim mestima, kao što je pusica, čašćava seksom i da ako progovoriš jednu reč sa nekim, to znači da se obavezuješ da se kresneš sa njim/njom/njima, i da bude još 'lepše', pri tom postavljaju kojekakve uslove. naravno da je svima nama ovde na prvom mestu dobra jebačina, pa zato i jesmo svi ovde, zar ne? međutim, sve ostalo je isto kao i u stvarnom životu, razlika je u što ovde postoji određeni nivo garantovane diskrecije, zbog kog svi možemo nešto slobodnije da 'priđemo' nekome ko je interesantan, a sve ostalo i dalje zavisi od međusobnog poverenja. za gore opisane likove postoji samo jedan lek ovde: ignore/block je božja majka za poremećene...

ovdje sam došao prvenstveno radi dopisivanja i upoznavanja novih osoba. Nažalost ili se djevojke , žene srame ili im smetaju godine ;)

Tu sam zbog dopisivanja i ako se sve poklopi možda i upoznavanja, ali se bojim, da ima puno "ženskih fake" profila iza kojih se kriju muškarci.

Sada dolazimo do pitanja, ako jedna strana ne zeli da dodje do vidjenja u realnom svetu a druga to OCEKUJE koja je reakcija te druge strane?? Da li to prihvata kao izbor prve strane ili pocinje da napada, vredja...?

Ne uvijek znači "ne", tako da napadi in vredjanje, nisu u stilu prostojnog ponašanja. Odmah treba blokirati takvu osobu.

za početak da upoznam neku zanimljivu ženu ili par ... da se uživo vidimo na kafi a nakon toga šta ispadne /da li će se kockice složiti to niko unapred ne zna

zapocetak neka komunikacija i kasnije ako nesto zaiskri ide se dalje....

Ovdje sam jer volim maštati, zanima me kako drugi uživaju, šta vole. Prije svega tu sam za dopisivanje , a ako se stvari poklope i za nekakav susret. Iskreno ne očekujem previše, šta bude bit će. Mi smo dosta zatvoreni, povučeni i sramežljivi, čak i za samo dopisivane, tako da neočekujem baš puno toga.

za sada nisam nikog upozno a ni sa njih puno cuo al ima dobrih prica,slika i svega ostaloga :)

Stvarno ne razumem likove koji vredjaju kad druga strana ne zeli susret ili neki kontakt....Ovde smo svi radi druzenja opustanja od svakodnevih problema pa.mozda i prijateljstva...budite opusteni i pozitivni ako dobijete korpu primite sa osmehom ..mozda od drugog dobijete nesto vise.......

Očekivamo prije svega upoznavanje, druženje s ljudima ali ovdje se očito zastane samo na brzi Sex i adio amore.. Teško nekoga naći za dugotrajnu prijateljsku vezu :( 

potpisujemo sve receno,osim nekoliko izuzetaka ,

Ovde sam iskljucivo zbog dopisivanja i razmjeni iskustava

Ocekujem...ali nema nista..niko se ne javlja

Ljudi sa nasih ex yu prostora su jos uvek skepticni po pitanju sexualne slobode Tako da ocekivanja ovde su veoma slabe Ovde pretezno se svodi na brzi sex ako je moguc i cao

Sto se tice upoznavanja ljudi jos uvek se stide da se pokazu a pre svega da se upuste u nekog vida poznanstva ovde su samo izmisljena imena Stid, strah sta ce reci drugi oko nas i tako dalje