Trenutno Pusicu pregledava 1182 napaljenih

Forum  ›  Forum Pusica.com  ›  Otvorene teme o seksu

dodatna uzbzdjenje price o sexu sa drugim

Dal neko od vas zamislja kolegicu od supruge dok se jebe sa suprugom fantazira,,muz i ja pricamo o mojim bivsim to ga dodatno uzbudiii,jel neko ima slicna iskustva,,, ja volim pricati o njegovom kolegi koji me uzbudjuje,to sam rekla muzu mmmm

Image056.jpg449.6K13 pogleda

Imamo slicne razgovore i mastarije :)

Obozavam pricati supruzi kako bi jebao njenu najbolju prijateljicu..uzivamo u tome..uvjek se seks zesi i bolji kada pricamo o tome

dobro je kada joj pricas sta bi ti njenoj kolegici uradio

Ja volim kad mi zena prica kako su ju jebali prije mene. Ako to prica za vrijeme seksa onda oboje brzo svrsimo.

Neretko pričamo tokom seksa o tome kako bih joj organizovao žurku sa još jednim ili dva muškarca... poludi od orgazama...

Ja sam se sasvim slučajno zainteresovao za to, ranije mi ni na pamet ne bi palo. Jedne noći sam sanjao kako neko jebe moju dragu, a to nisam ja. Umesto da se razbesnim, ja stanem i gledam, na kraju se pridružim. Kada sam se probudio i shvatio koliko sam napaljen, samo sam joj skinuo gaćice i počeo da je jebem, kad se probudila pričao sam joj da sam sanjao da se jebe sa nekim i da je sad moram ja da je jebem, svršio sam kao lud.

Tako je ponekad namestim ispred ogledala i jebem i maštamo da je jebe još neko

O da mnogo je bolje uz maštanje .
Neke smo maštarije pretvorili u zbilju i opet će mo kad bude prilike.

Da maštamo :D... Realiziramo, oboje :)

dal ima ko ovdje,tko bi htio pomoc u tome da zeni smjestim da se pojebe.

Prelijepe su takve mastarije. Nas oboje to jako pali

ima li koji zgodni decko ovdje,da zeli pomoc u tome da smjestim curi da me prevari..neka se javi

uh naravno ona prica kako bi se jebala s drugim i kako bi volila da je gledam i da je jebemo ... i pricami da sanja kako joj jebem prijateljice ... cak se par puta pojebala s drugima i dosla u krevet da se jebe samnom i pricala sta su sve radili ... orgazmi su bili visestruki ... i ja njoj svoje izlete prepricavam tako da jos vise ludii ....

ja i supruga već dugo maštamo o tome da se posexamo s drugim parom i jako nam malo treba da to i napravimo...ima li tko iskustva u toma

hehe, a onoj mojoj naumpalo da zvizne nekakvog studenta... A, on nikako da se osiguri...laughing

Ne znam koga mi više žao: nje ili njega kad su oboje smotani.... 

Ja sam se sasvim slučajno zainteresovao za to, ranije mi ni na pamet ne bi palo. Jedne noći sam sanjao kako neko jebe moju dragu, a to nisam ja. Umesto da se razbesnim, ja stanem i gledam, na kraju se pridružim. Kada sam se probudio i shvatio koliko sam napaljen, samo sam joj skinuo gaćice i počeo da je jebem, kad se probudila pričao sam joj da sam sanjao da se jebe sa nekim i da je sad moram ja da je jebem, svršio sam kao lud.

Tako je ponekad namestim ispred ogledala i jebem i maštamo da je jebe još neko

promo_20.jpg14.2K7 pogleda