Trenutno Pusicu pregledava 1289 napaljenih

Forum  ›  Forum Pusica.com  ›  Otvorene teme o seksu

mastanja

Što su vam neostvareni snovi u seksu 

Mastam da pojebem, zestoko pojebem svoju SVASTIKU !

A ja bi volila jednog mladog srednjoškolca, djevca bez ikakvog iskustva da ga naučim nešto. Ili jednu takvu mladu curu. 

A ja bi volila jednog mladog srednjoškolca, djevca bez ikakvog iskustva da ga naučim nešto. Ili jednu takvu mladu curu. 

Jedan takav ovdije.

cao maco taj sam neiskusan zeleo bi da me naucis svemu i svacemu mhmmmm

Jel može student?

najkraće rečeno...odjeb! 

Ja mastam da me teta neka nauci

Ja mastam da se moja zena (46) pojebe s mladim i obdarenim deckom, a volio bi ih gledati kad se tucaju.

potpuna podloznost (SADO MAZO) djevojci od 18-19 god ili starijoj zeni (50-55 god)

Imao sam susrete sa dominantnim damama, ali su to bile profesionalne domine. Da mi je upoznati jednu life style dominu radi povremenih susreta!

DA ME MUZ GLEDA DOK NEKOG ZADOVOLJAVAM DOK ME JEBE...ILI DA JEBE MENE I JOS NEKOG OD NASIH PRIJATELJICA

hmmm... varijanta opuštenog grupnog seksa sa više parova, varijanta da se pridružim nekom paru u različitim ulogama, neke varijante sexa u javnosti koje još nisam probao.... ima toga :)

Dok sam bio mlađi mastao sam da karam svoju mamu. Imali jos neki da je drkao na svoju mamu dok je imao 13-14 godina.

Maštam o starijem muškarcu koji bi me dobro izjebao

nemamideju, znaš koliku ćeš sad gužvu od ponuda da napraviš... evo, zapljuni i mene :)

hmmm gledati jedno drugo sa nekim drugim dr

aja33, to sam već probao... ku*ac hoće da eksplodira od želje da se umešaš :D

Ima li koja Starija da bi se jebala sa mladim deckom ili dopisivala? :D

Promatranje bračnog para, sex sa parom, bull, cuckold....

Da probam seks sa djevojkom i njenom prijateljicom a onda nas dvojica i moja djevojka i ona to ima u masti s dvojicom

gledati zenu kako se mazi sa prijateljem i njenom prijateljicom pa se onda mjenjati zena

Dvije starije dame jedna mi sjedi na faci a druga mi ga guta! ;)

#ff0000;">Stvarno nemam rijeci !!!Svega dva dana je proslo od kada smo napravili profil na PUSICI.Adminima sve pohvale jer,treba stvarno imati puno volje i truda za istrpiti,sve sto oni trpe.Dakle sve sto dalje i,vise citamo "FORUM" sve vise sticemo utisak da ima SVEGA ali najmanje onoga zbog cega je ova stranica i napravljena.Tema je MASTANJA!!!Koliko smo vidjeli zapravo procitali najmanje ima upravo toga(cast ljudima koji bi napisali svoja mastanja ali jednostavno kada vide sve nekako im pobjegne mastarija)...a najvise klinaca i kojekakvih likova.Kako se malo tko drzo teme tako i mi (Admin no hard you know F,)Tako evo neka djevojka,zena objavi svoju mastu,svoju fantaziju u,roku minute stampedo poruka,ponuda,svakakvih bolesnih pogrdnih izjava ce se naci na njemom profilu u komentarima itd.Sta nakon toga?!Vecina nece vise objaviti nista,neke se jednostavno nece vise prijavljivati na PUSICU  a neke ce puhati i na hladno. Tako da sve ovo skupa mislim hmmm...shvatit ce tko treba shvatiti a za neke jednostavna poruka POSTOJI USTANOVA ZA SVAKOGA PRIZNAJ I TI PRIJAVI SE ;-)  

l.jpg21.8K1 pogleda

Slažem se sve što ste rekli, stranica je napravljena za autentične članove koji žele realno druženje, zato smo opet pokrenuli VIP članstvo tako da se ozbiljni članovi mogu dogovoriti i više od pisanja.