Pogledaj ostalehttp://pusica.com/m/news/browse/subcategories/grupni-seks-pricePogledaj ostaleTue, 25 Apr 2017 18:59:00 +0200<![CDATA[Fenomenalan seks sa dvije lezbijke na specijalizaciji koja me naučila mnogo toga]]>Pročitajte više]]>Tue, 25 Apr 2017 18:59:00 +0200<![CDATA[Dvije pohotne trudnice su me dobro zadovoljile]]>Pročitajte više]]>Fri, 21 Apr 2017 16:52:00 +0200<![CDATA[Za valentinovo pojebao sam moju curu i njezinu mamu]]>Pročitajte više]]>Thu, 20 Apr 2017 21:12:00 +0200<![CDATA[Prvo Strap-on iskustvo - MZZ Trojka]]>Pročitajte više]]>Thu, 20 Apr 2017 18:21:00 +0200<![CDATA[Seks u kafiću sa gazdaricom i konobaricom]]>Pročitajte više]]>Tue, 18 Apr 2017 15:19:00 +0200<![CDATA[Predivna noć sa dvije sestre]]>Pročitajte više]]>Fri, 17 Mar 2017 16:20:00 +0100<![CDATA[Djeveruša moje žene ponudila mi seks sa njom i njenom prijateljicom]]>Pročitajte više]]>Mon, 20 Feb 2017 16:57:00 +0100<![CDATA[Prijateljica mi namjestila trojku sa njom i njezinim dečkom]]>Pročitajte više]]>Wed, 15 Feb 2017 15:17:00 +0100<![CDATA[Igrali smo strip poker i na kraju završilo grupnim seksom]]>Pročitajte više]]>Sun, 05 Feb 2017 16:54:00 +0100<![CDATA[Za svoj rođendan organizirala sam grupnjak]]>Pročitajte više]]>Sat, 04 Feb 2017 15:11:00 +0100<![CDATA[Mi smo Vaš rođendanski poklon]]>Pročitajte više]]>Fri, 03 Feb 2017 17:30:00 +0100<![CDATA[Uživala sam sa zgodnim parom]]>Pročitajte više]]>Thu, 02 Feb 2017 15:39:00 +0100<![CDATA[Nezaboravni grupni seks sa mojom ljepom ženicom]]>Pročitajte više]]>Thu, 02 Feb 2017 15:21:00 +0100<![CDATA[Poželio sam da gledam suprugu kako je netko razvaljuje]]>Pročitajte više]]>Wed, 01 Feb 2017 15:45:00 +0100<![CDATA[Muž me vezao za krevet pa otišao i upala dva tipa u sobu]]>Pročitajte više]]>Sun, 29 Jan 2017 15:35:00 +0100<![CDATA[Kakav otac,takav sin, jebali me u trojci]]>Pročitajte više]]>Sat, 28 Jan 2017 13:33:00 +0100<![CDATA[Seks u troje sa dvije napaljene]]>Pročitajte više]]>Thu, 19 Jan 2017 17:20:00 +0100<![CDATA[Napaljene susjede, poševio sam mamu i kćerku u trojci]]>Pročitajte više]]>Sat, 14 Jan 2017 15:53:00 +0100<![CDATA[Nezaboravni subotnji izlazak koji je završio sa fantastičnim seksom u troje]]>Pročitajte više]]>Mon, 02 Jan 2017 15:49:00 +0100<![CDATA[Gledali smo seks uživo,napalili se i na kraju i snimali grupni video]]>Pročitajte više]]>Mon, 26 Dec 2016 15:42:00 +0100<![CDATA[Iznenadila me mlada tajnica i njezina mama]]>Pročitajte više]]>Fri, 16 Dec 2016 20:25:00 +0100<![CDATA[Medicinske sestre su željele grupnjak]]>Pročitajte više]]>Tue, 06 Dec 2016 18:02:00 +0100<![CDATA[Zadatak medicinske sestre je da ispunjava vaše zahtjeve]]>Pročitajte više]]>Tue, 06 Dec 2016 14:44:00 +0100<![CDATA[Maćeha mi priredila iznenađenje dok moj tata radi]]>Pročitajte više]]>Sun, 04 Dec 2016 15:23:00 +0100<![CDATA[Stef i tetak su me razvalili, tucajući me u raznim pozama]]>Pročitajte više]]>Tue, 29 Nov 2016 16:06:00 +0100<![CDATA[Obukla si se kao neka porno kurvica, sviđa mi se što si se dobro pripremila za današnje sastanke]]>Pročitajte više]]>Thu, 24 Nov 2016 16:38:00 +0100<![CDATA[Gazda hotela pravio je perverzne orgije sa svojim sobaricama]]>Pročitajte više]]>Thu, 17 Nov 2016 14:30:00 +0100<![CDATA[Nakon razvoda odlučila sam uživati u mlađim dečkima i to me koštalo dobrog seksa u teretani]]>Pročitajte više]]>Wed, 16 Nov 2016 15:52:00 +0100<![CDATA[Vezane i izjebane u bolnici]]>Pročitajte više]]>Tue, 15 Nov 2016 15:32:00 +0100<![CDATA[Instrukcije engleskog kod Biljane - II dio - Kod ginekologa]]>Pročitajte više]]>Mon, 14 Nov 2016 14:01:00 +0100<![CDATA[U šumici na Platku dva lovca su mi razvalili moje rupice ]]>Pročitajte više]]>Mon, 07 Nov 2016 19:36:00 +0100<![CDATA[Nikada nisam mislila da ću isprobati sex sa ženom i seks u troje]]>Pročitajte više]]>Mon, 07 Nov 2016 18:33:00 +0100<![CDATA[Nova supruga mi je pripremila iznenađenje, seks sa suprugom i njezinom kćerkom]]>Pročitajte više]]>Sat, 05 Nov 2016 20:21:00 +0100<![CDATA[Ovako želim da mi bude sa dvojicom muškaraca ]]>Pročitajte više]]>Sat, 05 Nov 2016 15:56:00 +0100<![CDATA[Uživanje sa dvojicom muškaraca ]]>Pročitajte više]]>Fri, 04 Nov 2016 14:14:00 +0100<![CDATA[Moja supruga mi je namjestila njezinu sestru]]>Pročitajte više]]>Wed, 02 Nov 2016 19:28:00 +0100<![CDATA[Ljetos probali seks u troje MMŽ i u četvero]]>Pročitajte više]]>Fri, 28 Oct 2016 20:39:00 +0200<![CDATA[Želio sam vidjeti moju suprugu u trojci i tu želju mi je ispunila]]>Pročitajte više]]>Mon, 24 Oct 2016 15:50:00 +0200<![CDATA[Ja i brat smo ševili moju snajku,njegovu ženu]]>Pročitajte više]]>Sun, 23 Oct 2016 13:28:00 +0200<![CDATA[Seks u hodniku zgrade sa dečkom i susjedom crncem]]>Pročitajte više]]>Sat, 22 Oct 2016 20:16:00 +0200<![CDATA[Nezaboravne orgije sa mojom suprugom na krstarenju - II dio]]>Pročitajte više]]>Sat, 22 Oct 2016 13:49:00 +0200<![CDATA[Prevarila me žena sa dvojicom i sve mi ispričala, a ja sam se napalio]]>Pročitajte više]]>Thu, 20 Oct 2016 18:18:00 +0200<![CDATA[Otišla sam sa blizancima na ludi godišnji odmor otvorenog seksa]]>Pročitajte više]]>Thu, 20 Oct 2016 13:37:00 +0200<![CDATA[Jebao me njegov brat blizanac a nisam ni znala]]>Pročitajte više]]>Wed, 19 Oct 2016 13:44:00 +0200<![CDATA[Napili se za moj rođendan pa smo kum i ja poševili moju ženu]]>Pročitajte više]]>Wed, 12 Oct 2016 13:00:00 +0200<![CDATA[Ajde vas dvoje manijaka, vadite ih van, da vidim kakvi su]]>Pročitajte više]]>Thu, 06 Oct 2016 17:42:00 +0200<![CDATA[Vrijeme je da nas obe zadovoljiš]]>Pročitajte više]]>Thu, 06 Oct 2016 12:07:00 +0200<![CDATA[Seks u troje u parku sa curom i njenom prijateljicom]]>Pročitajte više]]>Tue, 04 Oct 2016 13:22:00 +0200<![CDATA[Ja i sestra u grupnom seksu bez naših muževa]]>Pročitajte više]]>Mon, 03 Oct 2016 21:00:00 +0200<![CDATA[Gospođica Ena voli okus dva muškarca]]>Pročitajte više]]>Sun, 02 Oct 2016 12:45:00 +0200<![CDATA[O meni su se brinule doktorica Maja i sestra Mia]]>Pročitajte više]]>Fri, 23 Sep 2016 13:00:00 +0200<![CDATA[Direktor hotela guzio radnice dok su one morale zvati mobitelom muževe]]>Pročitajte više]]>Tue, 20 Sep 2016 17:55:00 +0200<![CDATA[Dragi, mene siluju a ti svršavaš]]>Pročitajte više]]>Thu, 15 Sep 2016 15:10:00 +0200<![CDATA[Portiri hotela su me dobro zadovoljili]]>Pročitajte više]]>Sat, 10 Sep 2016 17:14:00 +0200<![CDATA[Mala dođi da vidiš kako ševim ovu napaljenu]]>Pročitajte više]]>Fri, 09 Sep 2016 17:17:00 +0200<![CDATA[Mama i kćerka prave male droljice]]>Pročitajte više]]>Thu, 08 Sep 2016 21:15:00 +0200<![CDATA[Svekrva je ulovila snahu kako je jebu dvojica]]>Pročitajte više]]>Sun, 04 Sep 2016 16:44:00 +0200<![CDATA[Erotske priče: Seks u troje sa curom i novom frendicom]]>Pročitajte više]]>Wed, 31 Aug 2016 15:29:00 +0200<![CDATA[Curi sam za rođendan poklonio trojku]]>Pročitajte više]]>Sat, 27 Aug 2016 15:27:00 +0200<![CDATA[Erotske priče: Dobro je to - 4 dio]]>Pročitajte više]]>Tue, 23 Aug 2016 18:40:00 +0200<![CDATA[Erotske priče: Željeli smo probati seks u troje]]>Pročitajte više]]>Tue, 23 Aug 2016 12:40:00 +0200<![CDATA[Erotske priče: Route 66 - Seks u troje sa dvije blizankinje]]>Pročitajte više]]>Sat, 20 Aug 2016 18:21:00 +0200<![CDATA[Sa dvije ženske u krevetu]]>Pročitajte više]]>Mon, 15 Aug 2016 15:43:00 +0200<![CDATA[Volim kada me dvoje trpaju]]>Pročitajte više]]>Sun, 14 Aug 2016 15:39:00 +0200<![CDATA[Erotske priče: Matori me razjebali u kolibi]]>Pročitajte više]]>Fri, 05 Aug 2016 00:50:00 +0200<![CDATA[Erotske priče: Muž je želio probati u troje]]>Pročitajte više]]>Thu, 04 Aug 2016 00:35:00 +0200<![CDATA[Erotske priče: Nova mlada profesorica iz engleskog]]>Pročitajte više]]>Mon, 01 Aug 2016 22:02:00 +0200<![CDATA[Erotske priče - Tako je započelo naše druženje u troje]]>Pročitajte više]]>Sun, 31 Jul 2016 20:48:00 +0200<![CDATA[Erotske price: Napokon sam probala sa dvojicom]]>Pročitajte više]]>Fri, 29 Jul 2016 14:37:00 +0200<![CDATA[Podstanari su žestoko natezali moju suprugu]]>Pročitajte više]]>Tue, 26 Jul 2016 22:24:00 +0200<![CDATA[Udata sam i ostvarujem maštu sa strane - II dio]]>Pročitajte više]]>Sat, 23 Jul 2016 04:52:00 +0200<![CDATA[Udata sam i ostvarujem maštu sa strane - I dio]]>Pročitajte više]]>Fri, 22 Jul 2016 22:17:00 +0200<![CDATA[Bila sam u rukama bratove žene]]>Pročitajte više]]>Mon, 18 Jul 2016 22:12:00 +0200<![CDATA[Erotske priče: Trojka sa mojim turistima]]>Pročitajte više]]>Sun, 17 Jul 2016 22:00:00 +0200<![CDATA[Erotske priče: Užareni vikend u četvero]]>Pročitajte više]]>Mon, 11 Jul 2016 02:11:00 +0200<![CDATA[Erotske priče: Dragi ja bi željela probati sa dva muškarca]]>Pročitajte više]]>Sun, 10 Jul 2016 13:04:00 +0200<![CDATA[Erotske priče: Otišla sam kod dečka i poševili me njegovi starci]]>Pročitajte više]]>Fri, 08 Jul 2016 03:59:00 +0200<![CDATA[Erotske priče: Trojka na sportskim igrama firme]]>Pročitajte više]]>Thu, 07 Jul 2016 15:37:00 +0200<![CDATA[Erotske priče: Rođendanska trojka]]>Pročitajte više]]>Sun, 03 Jul 2016 17:24:00 +0200<![CDATA[Erotske priče: Napile se i završile u grupnom seksu]]>Pročitajte više]]>Thu, 30 Jun 2016 14:29:00 +0200<![CDATA[Erotske priče: Prevarila sam dečka iz inata]]>Pročitajte više]]>Wed, 29 Jun 2016 13:51:00 +0200<![CDATA[Erotske priče: Mala je topla, hoćemo ju zajedno]]>Pročitajte više]]>Tue, 28 Jun 2016 22:40:00 +0200<![CDATA[Erotske priče: Ako nam se posreći možemo je svi jebati]]>Pročitajte više]]>Tue, 28 Jun 2016 12:53:00 +0200<![CDATA[Erotske priče: Na profesorici iz Beograda učenik se iživljavao - II dio]]>Pročitajte više]]>Sun, 26 Jun 2016 15:46:00 +0200<![CDATA[Erotske priče: Dalmatinke na Jahti - II dio]]>Pročitajte više]]>Fri, 24 Jun 2016 13:55:00 +0200<![CDATA[Erotske priče: U diskoteci moja supruga flertala sa dva tipa]]>Pročitajte više]]>Wed, 01 Jun 2016 21:58:00 +0200<![CDATA[Erotske priče: Uveli smo trećeg u naš brak - II dio]]>Pročitajte više]]>Wed, 01 Jun 2016 13:37:00 +0200<![CDATA[Erotske priče: Momci poigrajte se sa Vašom gazdaricom - V dio]]>Pročitajte više]]>Wed, 01 Jun 2016 13:23:00 +0200<![CDATA[Erotske priče: Momci poigrajte se sa Vašom gazdaricom - IV dio]]>Pročitajte više]]>Tue, 31 May 2016 09:56:00 +0200<![CDATA[Erotske priče: Momci poigrajte se sa Vašom gazdaricom - III dio]]>Pročitajte više]]>Mon, 30 May 2016 20:54:00 +0200<![CDATA[Erotske priče: Uveli smo trećeg u naš brak]]>Pročitajte više]]>Mon, 30 May 2016 13:39:00 +0200<![CDATA[Erotske priče: Momci poigrajte se sa Vašom gazdaricom - II dio]]>Pročitajte više]]>Thu, 26 May 2016 15:28:00 +0200<![CDATA[Erotske priče: Platila sam dvojicu studenata - II dio]]>Pročitajte više]]>Wed, 25 May 2016 16:20:00 +0200<![CDATA[Ja sam nezasitna mačka, volim seks]]>Pročitajte više]]>Wed, 18 May 2016 14:13:00 +0200<![CDATA[Majstori su došli montirati klimu, a i moju suprugu]]>Pročitajte više]]>Mon, 16 May 2016 21:52:00 +0200<![CDATA[Neznaš dok ne probaš sa dvije]]>Pročitajte više]]>Fri, 06 May 2016 22:00:00 +0200<![CDATA[Moja draga je profesorica i dovela nam učenicu]]>Pročitajte više]]>Tue, 03 May 2016 10:07:00 +0200<![CDATA[Supruzi za rođendanski poklon još jedan muškarac u krevetu]]>Pročitajte više]]>Mon, 11 Apr 2016 12:55:00 +0200<![CDATA[Sada ćeš doživjeti jednu seksi priču sa nama dvojicom]]>Pročitajte više]]>Thu, 07 Apr 2016 18:02:00 +0200<![CDATA[Žena mi ispričala istinu sa kime je sve spavala - III dio]]>Pročitajte više]]>Wed, 06 Apr 2016 13:46:00 +0200