Pogledaj ostalehttp://pusica.com/m/news/browse/subcategories/ljubav-seks-i-problemiPogledaj ostaleThu, 17 Aug 2017 08:57:00 +0200<![CDATA[Ovisnici o seksu, jeste li ovisnik o seksu?]]>Pusica.com]]>Thu, 17 Aug 2017 08:57:00 +0200<![CDATA[Fantazije su zdrave te nam mogu pomoći da otkrijemo ono za čime žudimo.]]>Sat, 12 Aug 2017 09:10:00 +0200<![CDATA[Ovaj znak u horoskopu je najbolji ljubavnik]]>Pusica.com]]>Thu, 10 Aug 2017 00:58:00 +0200<![CDATA[Kako do seksa o kakvom oduvijek mastate]]>Pusica.com]]>Wed, 02 Aug 2017 06:44:00 +0200<![CDATA[Sto sve zene u krevetu rade kako bi frajerima bile seksi]]>Pusica.com]]>Fri, 21 Jul 2017 15:40:00 +0200<![CDATA[Doggy poza u glavi jedne žene]]>Fri, 14 Jul 2017 19:19:00 +0200<![CDATA[10 stvari koje bi muskarci voljeli da zene znaju u seksu]]>Tue, 11 Jul 2017 11:34:00 +0200<![CDATA[Ovih 9 stvari bi žene voljele da muškarci znaju o njima i seksu]]>Thu, 06 Jul 2017 21:02:00 +0200<![CDATA[Najintenzivniji orgazam doživjele smo u ovim pozama]]>Pusica.com]]>Wed, 05 Jul 2017 14:41:00 +0200<![CDATA[Nakon seksa u troje ostale su trudne]]>Wed, 05 Jul 2017 13:52:00 +0200<![CDATA[Zašto volimo masturbirati]]>Pusica.com]]>Sat, 24 Jun 2017 09:18:00 +0200<![CDATA[Vruće poze za seks na plaži]]>Pusica.com]]>Thu, 01 Jun 2017 10:49:00 +0200<![CDATA[10 stvari koje žene rade kad očekuju i planiraju seks ]]>Tue, 30 May 2017 12:14:00 +0200<![CDATA[Sretno sam udana 15 godina, no ne mogu prestati varati supruga]]>Pusica.com]]>Sat, 27 May 2017 11:50:00 +0200<![CDATA[Postoje 3 vrste erekcije: Neke stvari utječu na veličinu penisa]]>Pusica.com]]>Tue, 23 May 2017 21:03:00 +0200<![CDATA[Profesorica užitka: Svi bi trebali svingati, imali bi sretnije veze]]>Pusica.com]]>Tue, 16 May 2017 15:25:00 +0200<![CDATA[Koji fetiš biste trebali isprobati ovisno o horoskopskom znaku?]]>Pusica.com]]>Tue, 02 May 2017 16:48:00 +0200<![CDATA[Kako zadovoljiti ženu: Tehnika osmice vodi ravno do vrhunca]]>Pusica.com]]>Sat, 29 Apr 2017 20:27:00 +0200<![CDATA[Kakav seks žene obožavaju]]>Fri, 28 Apr 2017 18:44:00 +0200<![CDATA[Što žene stvarno misle o seksu u troje, analnom seksu...]]>Pusica.com]]>Tue, 25 Apr 2017 21:10:00 +0200<![CDATA[Četiri od pet žena ne može postići orgazam penetracijom ]]>Fri, 21 Apr 2017 16:30:00 +0200<![CDATA[Kako je to sudjelovati u orgijama]]>Pusica.com]]>Wed, 22 Feb 2017 16:50:00 +0100<![CDATA[Kakvi dodiri najviše uzbuđuju žene?]]>Pusica.com]]>Wed, 22 Feb 2017 12:59:00 +0100<![CDATA[Žene potvrdile top 3 poze koje ih dovode do orgazma]]>Tue, 24 Jan 2017 16:31:00 +0100<![CDATA[Vrijeme je da naučite što to čini savršen oralni]]>Pusica.com]]>Thu, 29 Dec 2016 19:05:00 +0100<![CDATA[Obratite pažnju na ovih 8 savjeta za oralni seks]]>Pusica.com]]>Sat, 24 Dec 2016 17:51:00 +0100<![CDATA[O čemu žene razmišljaju tijekom seksa]]>Pusica.com]]>Wed, 14 Dec 2016 13:50:00 +0100<![CDATA[Tajne dobrog seksa koje nam nitko ne spominje]]>Pusica.com]]>Tue, 13 Dec 2016 14:58:00 +0100<![CDATA[Orgazam je u glavi]]>Pusica.com]]>Mon, 12 Dec 2016 17:23:00 +0100<![CDATA[GOSPOĐA IZ RIJEKE: Probala sam seks sa ženom prvi put, bilo je veličanstveno]]>Pusica.com]]>Sat, 03 Dec 2016 16:11:00 +0100<![CDATA[Zašto žene stenju za vrijeme seksa?]]>Pusica.com]]>Wed, 16 Nov 2016 21:51:00 +0100<![CDATA[Tražite ideje kako začiniti seksualnu vezu novim zločestim trikovima?]]>Pusica.com]]>Sun, 16 Oct 2016 18:53:00 +0200<![CDATA[Predigra je važna i za žene i za muškarce]]>Pusica.com]]>Mon, 10 Oct 2016 13:59:00 +0200<![CDATA[EMMA PHILLIPS: Vibrator mi je nestao u tijelu i nastavio vibrirati]]>Sat, 08 Oct 2016 18:57:00 +0200<![CDATA[Ljudi priznali najmračnije fantazije]]>Pusica.com]]>Wed, 05 Oct 2016 15:33:00 +0200<![CDATA[Sleek Lovers]]>Fri, 09 Sep 2016 00:24:00 +0200<![CDATA[Koliko traje dobar seks?]]>Sat, 27 Aug 2016 11:35:00 +0200<![CDATA[Poboljšajte pozu 69]]>Pusica.com]]>Fri, 26 Aug 2016 13:15:00 +0200<![CDATA[O čemu sanjaju muškarci]]>Wed, 17 Aug 2016 21:12:00 +0200<![CDATA[Kamasutra poze]]>Wed, 17 Aug 2016 15:45:00 +0200<![CDATA[7 zločestih igrica za 7 dana nezaboravanog seksa]]>Pusica.com]]>Tue, 16 Aug 2016 14:33:00 +0200<![CDATA[Lažu li o seksu više muškarci ili žene ?]]>Pusica.com]]>Sun, 14 Aug 2016 00:42:00 +0200<![CDATA[Koju seksualnu pozu ne volite?]]>Mon, 08 Aug 2016 17:49:00 +0200<![CDATA[Želite više seksa ? ]]>Pusica.com]]>Sun, 07 Aug 2016 04:22:00 +0200<![CDATA[Pedeset nijansi sive u vašem krevetu]]>Pusica.com]]>Fri, 05 Aug 2016 15:52:00 +0200<![CDATA[Na Zrću sam spavala s bivšim dečkom svoje kćeri]]>Pusica.com]]>Thu, 04 Aug 2016 13:34:00 +0200<![CDATA[Veličina je ipak bitna]]>Tue, 02 Aug 2016 22:36:00 +0200<![CDATA[Ovo su najpopularnija mjesta za seks]]>Tue, 02 Aug 2016 01:05:00 +0200<![CDATA[Koliko seks zapravo traje kod većine ljudi]]>Mon, 01 Aug 2016 23:03:00 +0200<![CDATA[Nedovoljno seksa]]>Pusica.com]]>Mon, 01 Aug 2016 02:49:00 +0200<![CDATA[Koji vam je draži - klitorisni ili vaginalni orgazam?]]>Pusica.com]]>Sun, 31 Jul 2016 01:10:00 +0200<![CDATA[Mlađe je slađe ili što stariji, to iskusniji?]]>Fri, 29 Jul 2016 13:37:00 +0200<![CDATA[Žene i orgazmi]]>Thu, 28 Jul 2016 15:34:00 +0200<![CDATA[Što on zapravo želi ako sanjari o "seksu u troje"]]>Pusica.com]]>Wed, 27 Jul 2016 22:41:00 +0200<![CDATA[Ispovijesti ljudi koji su sudjelovali u orgijama]]>Pusica.com]]>Tue, 26 Jul 2016 02:38:00 +0200<![CDATA[Tamara iz Srbije opisala sve detalje seksa sa nastavnikom]]>Pusica.com]]>Mon, 25 Jul 2016 16:58:00 +0200<![CDATA[Ljetne avanture su drugačije]]>Pusica.com]]>Mon, 25 Jul 2016 16:50:00 +0200<![CDATA[Vrući seks na ljetnim vrućinama]]>Sun, 24 Jul 2016 16:21:00 +0200<![CDATA[Muška mašta]]>Sat, 23 Jul 2016 17:24:00 +0200<![CDATA[Seks rekordi]]>Pusica.com]]>Wed, 20 Jul 2016 22:55:00 +0200<![CDATA[20 stvari o seksu]]>Pusica.com]]>Tue, 19 Jul 2016 00:15:00 +0200<![CDATA[Jeste li za intimnu masažu?]]>Sun, 17 Jul 2016 20:47:00 +0200<![CDATA[Spavao sam s beskućnicom dok mi žene nije bila doma]]>Pusica.com]]>Sun, 17 Jul 2016 20:19:00 +0200<![CDATA[Ostavljena ljubavnica poslala njegovoj ženi sve sočne detalje]]>Pusica.com]]>Fri, 15 Jul 2016 17:39:00 +0200<![CDATA[Nevini su u 30-im, a neki u 40-im]]>Pusica.com]]>Thu, 14 Jul 2016 15:48:00 +0200<![CDATA[Muž joj je dosadan, Varam ga svaki dan]]>Wed, 13 Jul 2016 17:00:00 +0200<![CDATA[Što znače vaši seksi snovi]]>Pusica.com]]>Wed, 13 Jul 2016 01:07:00 +0200<![CDATA[Seks poze za super formu]]>Pusica.com]]>Tue, 12 Jul 2016 12:55:00 +0200<![CDATA[Kako da tvoj muškarac bude seksualno izdržljiviji?]]>Fri, 08 Jul 2016 22:43:00 +0200<![CDATA[5 seksi poza za seksi igračke]]>Pusica.com]]>Mon, 04 Jul 2016 13:28:00 +0200<![CDATA[Ako nije dovoljno vlažna, znači da nije dovoljno spremna]]>Pusica.com]]>Sun, 03 Jul 2016 23:54:00 +0200<![CDATA[Zašto ON voli Vaš orgazam]]>Sat, 25 Jun 2016 12:11:00 +0200<![CDATA[Zašto je ljetni popodnevni seks najbolji seks]]>Pusica.com]]>Thu, 23 Jun 2016 17:15:00 +0200<![CDATA[Analni seks je danas popularniji od oralnog seksa]]>Wed, 22 Jun 2016 19:03:00 +0200<![CDATA[5 solo seks poza samo za nju]]>Pusica.com]]>Tue, 21 Jun 2016 11:33:00 +0200<![CDATA[5 poza za quickie]]>Pusica.com]]>Mon, 20 Jun 2016 18:18:00 +0200<![CDATA[Oralni seks - talent ili tehnika]]>Pusica.com]]>Thu, 16 Jun 2016 14:43:00 +0200<![CDATA[Orgazam između grudi]]>Wed, 15 Jun 2016 16:52:00 +0200<![CDATA[Vrući savjeti za vruće ljetne dane]]>Mon, 13 Jun 2016 11:17:00 +0200<![CDATA[Seks poze: Hot kotač]]>Fri, 10 Jun 2016 10:59:00 +0200<![CDATA[Seks poze: V kao vatreno]]>Wed, 01 Jun 2016 14:32:00 +0200<![CDATA[Nemaju želju za seksom i ne uzbude se nikad]]>Pusica.com]]>Wed, 01 Jun 2016 14:06:00 +0200<![CDATA[Kako mu pružiti savršen oralni seks]]>Tue, 31 May 2016 16:45:00 +0200<![CDATA[Sve više žena uživa u gledanju pornića]]>Pusica.com]]>Mon, 30 May 2016 17:59:00 +0200<![CDATA[Uhvaćeni u prevari]]>Pusica.com]]>Fri, 27 May 2016 19:01:00 +0200<![CDATA[Ove poze su ženama najdraže]]>Fri, 20 May 2016 13:07:00 +0200<![CDATA[Mladima je sad hit seks-rulet s HIV-om]]>Fri, 20 May 2016 12:45:00 +0200<![CDATA[Tajne žena koje obožavaju seks]]>Pusica.com]]>Sun, 15 May 2016 18:09:00 +0200<![CDATA[Manjak seksa značajno utječe na zdravlje]]>Pusica.com]]>Thu, 12 May 2016 01:40:00 +0200<![CDATA[Luda pitanja o seksu]]>Mon, 09 May 2016 19:00:00 +0200<![CDATA[Erogene zone koje traže više pažnje]]>Pusica.com]]>Sun, 08 May 2016 03:28:00 +0200<![CDATA[Ovo ni u ludilu ne smijete reći ženi za vrijeme seksa]]>Pusica.com]]>Sat, 07 May 2016 03:47:00 +0200<![CDATA[Muškarci misle da im treba veći penis]]>Thu, 05 May 2016 20:32:00 +0200<![CDATA[Masturbacija liječi žensko tijelo]]>Pusica.com]]>Mon, 02 May 2016 19:14:00 +0200<![CDATA[O čemu frajeri najčešće maštaju]]>Pusica.com]]>Sun, 01 May 2016 23:17:00 +0200<![CDATA[Što je ženama najvažnije u seksu]]>Fri, 29 Apr 2016 21:29:00 +0200<![CDATA[Vježbom do zajedničkog orgazma]]>Pusica.com]]>Tue, 26 Apr 2016 22:44:00 +0200<![CDATA[Žena koja se odrekla seksa na godinu dana]]>Pusica.com]]>Sat, 23 Apr 2016 13:56:00 +0200<![CDATA[Koristio povrće (45cm) za seks igračku i završio na operaciji]]>Wed, 20 Apr 2016 17:30:00 +0200<![CDATA[Ovisnica sam o seksu Treba mi 10 puta na dan]]>Pusica.com]]>Mon, 18 Apr 2016 19:39:00 +0200