Pogledaj ostalehttp://pusica.com/m/news/browse/subcategories/matorke-pricePogledaj ostaleWed, 21 Jun 2017 18:47:00 +0200<![CDATA[U rodnom selu mog muža ima napaljenih *MATORKE*]]>Pročitajte više]]>Wed, 21 Jun 2017 18:47:00 +0200<![CDATA[Krstarenje po jadranu - III dio - Iskusne matorke - Dvije švabice]]>Pročitajte više]]>Tue, 20 Jun 2017 18:15:00 +0200<![CDATA[GAZDARICA: Poderi me pička mi je potopljena]]>Pročitajte više]]>Mon, 19 Jun 2017 16:14:00 +0200<![CDATA[Krstarenje po jadranu - II dio]]>Pročitajte više]]>Mon, 19 Jun 2017 15:02:00 +0200<![CDATA[Krstarenje po jadranu]]>Pročitajte više]]>Sat, 17 Jun 2017 21:35:00 +0200<![CDATA[Uvijek me palila mama od prijatelja]]>Pročitajte više]]>Wed, 14 Jun 2017 12:57:00 +0200<![CDATA[Mamina prijateljica Marija]]>Pročitajte više]]>Tue, 13 Jun 2017 18:47:00 +0200<![CDATA[Avanturica sa prekrasnom udovicom]]>Pročitajte više]]>Tue, 13 Jun 2017 15:21:00 +0200<![CDATA[Napaljena instruktorica autoškole]]>Pročitajte više]]>Tue, 13 Jun 2017 11:02:00 +0200<![CDATA[Jebao sam susjedu od 40 godina]]>Pročitajte više]]>Mon, 12 Jun 2017 17:48:00 +0200<![CDATA[Napaljena tetka mog prijatelja]]>Pročitajte više]]>Sun, 11 Jun 2017 17:37:00 +0200<![CDATA[Teta Sonja se zaljubila u moj kurac]]>Pročitajte više]]>Sun, 11 Jun 2017 11:14:00 +0200<![CDATA[Mama od prijatelja je prava milfara]]>Pročitajte više]]>Sat, 10 Jun 2017 17:48:00 +0200<![CDATA[Nevjerojatan sex sa susjedom koja se pali na mlade dečke]]>Pročitajte više]]>Sat, 10 Jun 2017 13:49:00 +0200<![CDATA[Seks sa tatinom prijateljicom]]>Pročitajte više]]>Sat, 10 Jun 2017 13:26:00 +0200<![CDATA[Jebao sam svoju strinu u sve rupe]]>Pročitajte više]]>Fri, 09 Jun 2017 10:00:00 +0200<![CDATA[Nisam više mlada, ali nisam još za odbacivanje]]>Pročitajte više]]>Wed, 07 Jun 2017 12:25:00 +0200<![CDATA[Cijeli godišnji odmor zgodna matorka je varala svog muža samnom]]>Pročitajte više]]>Mon, 05 Jun 2017 15:05:00 +0200<![CDATA[Matorka: Mali možda ti treba seks da malo opustiš te kočnice]]>Pročitajte više]]>Sun, 04 Jun 2017 15:25:00 +0200<![CDATA[Kad joj nema muža kod kuće, zove me na divlji seks]]>Pročitajte više]]>Sun, 04 Jun 2017 10:01:00 +0200<![CDATA[Joj punice,bolja si jebačica od kćerke *MATORKE*]]>Pročitajte više]]>Sat, 03 Jun 2017 10:52:00 +0200<![CDATA[Gospođo u vašim rukama je najbolje *MATORKE*]]>Pročitajte više]]>Wed, 31 May 2017 09:00:00 +0200<![CDATA[Erotske priče: Ja i seka volimo mlade dečke * Matorke *]]>Pročitajte više]]>Tue, 30 May 2017 22:06:00 +0200<![CDATA[Vruče ljeto u nudističkom kampu u Istri sa mladom majkom Ingrid]]>Pročitajte više]]>Sat, 27 May 2017 17:36:00 +0200<![CDATA[Matorka je bila vlažna na mladog pastuha]]>Pročitajte više]]>Thu, 25 May 2017 23:18:00 +0200<![CDATA[Punjenje u vlaku sa nepoznatom gospođom]]>Pročitajte više]]>Sat, 20 May 2017 01:57:00 +0200<![CDATA[Susjeda, digao mi se čim sam vidio tvoju dobru guzu]]>Pročitajte više]]>Tue, 16 May 2017 13:00:00 +0200<![CDATA[Matorka me pitala za seks]]>Pročitajte više]]>Mon, 15 May 2017 21:55:00 +0200<![CDATA[Već skoro mjesec dana se samo igram, treba mi muško]]>Pročitajte više]]>Fri, 12 May 2017 00:15:00 +0200<![CDATA[PROFESORICA: Kazna je takva, da ćeš me morati ševiti]]>Pročitajte više]]>Sun, 07 May 2017 17:28:00 +0200<![CDATA[Mamina prijateljica, matorka od 40 godina ]]>Pročitajte više]]>Wed, 03 May 2017 14:50:00 +0200<![CDATA[MATORKE: Susjeda mi je pokazala čari analnog seksa]]>Pročitajte više]]>Mon, 01 May 2017 15:31:00 +0200<![CDATA[MATORKE: Mamina prijateljica Jasmina]]>Pročitajte više]]>Sun, 30 Apr 2017 14:24:00 +0200<![CDATA[ISTINITA EROTSKA PRIČA: Napalila sam se na prijatelja mog sina]]>Pročitajte više]]>Sat, 29 Apr 2017 20:02:00 +0200<![CDATA[MATORKA: Lezi macane ja ću tebi pušit tvoju kurčinu, a ti meni malo pripremi picu za jebanje]]>Pročitajte više]]>Fri, 28 Apr 2017 18:35:00 +0200<![CDATA[MATORKA: Vidim da majstor ima dobar alat i već je spreman, mogu li ga malo probati]]>Pročitajte više]]>Wed, 26 Apr 2017 15:22:00 +0200<![CDATA[Teta Senka, mamina prijateljica]]>Pročitajte više]]>Tue, 25 Apr 2017 17:48:00 +0200<![CDATA[Pojebao sam mamu od prijatelja u kupaonici]]>Pročitajte više]]>Mon, 24 Apr 2017 18:18:00 +0200<![CDATA[Hajde, pokaži teti Nadi da ti je stalo do nje, pokaži da si muško]]>Pročitajte više]]>Thu, 20 Apr 2017 19:03:00 +0200<![CDATA[Najbolja susjeda darovala mi je najbolji maturalni rad]]>Pročitajte više]]>Thu, 20 Apr 2017 15:27:00 +0200<![CDATA[Prevarila sam muža sa 20 godina mlađim klincem]]>Pročitajte više]]>Wed, 19 Apr 2017 20:47:00 +0200<![CDATA[Ja najviše volim bez kondoma : Matorke :]]>Pročitajte više]]>Fri, 14 Apr 2017 15:52:00 +0200<![CDATA[MAMA OD PRIJATELJA: Sve ću isprazniti iz tebe]]>Pročitajte više]]>Tue, 11 Apr 2017 15:46:00 +0200<![CDATA[Seksi profesorica iz engleskog davala mi je privatne instrukcije]]>Pročitajte više]]>Fri, 31 Mar 2017 15:28:00 +0200<![CDATA[Napaljena starija gospođa sa posla me poševila u šumici]]>Pročitajte više]]>Sat, 25 Mar 2017 15:19:00 +0100<![CDATA[Navijači Dinama: Život je samo jedan i ne želim propustiti priliku za dobar sex]]>Pročitajte više]]>Fri, 24 Mar 2017 14:10:00 +0100<![CDATA[Susjeda: Danas hoću da mi ju rasturiš i da ju napuniš]]>Pročitajte više]]>Thu, 23 Mar 2017 16:59:00 +0100<![CDATA[Posjet staroj školi i susret s profesoricom iz tjelesnog]]>Pročitajte više]]>Thu, 23 Mar 2017 15:15:00 +0100<![CDATA[Susjeda: Sad ćeš dobiti ono o čemu si sigurno maštao]]>Pročitajte više]]>Tue, 21 Mar 2017 18:51:00 +0100<![CDATA[MATORKE: Nema boljeg seksa nego seksa sa iskusnom ženom]]>Pročitajte više]]>Mon, 20 Mar 2017 17:32:00 +0100<![CDATA[Doček nove godine: Dama koja me uvela u svijet užitka ]]>Pročitajte više]]>Sun, 19 Mar 2017 16:42:00 +0100<![CDATA[Gazdarica je prava majstorica u krevetu]]>Pročitajte više]]>Sat, 18 Mar 2017 18:37:00 +0100<![CDATA[Mama od prijatelja me uhvatila kako gledam porniće]]>Pročitajte više]]>Thu, 09 Mar 2017 10:38:00 +0100<![CDATA[Ja i gospođa Alma ponovno u akciji]]>Pročitajte više]]>Tue, 07 Mar 2017 17:51:00 +0100<![CDATA[Muž mi je alkoholičar i mene je zapostavio - I dio]]>Pročitajte više]]>Thu, 02 Mar 2017 17:21:00 +0100<![CDATA[PROFESORICA: Sram te bilo, mogu majka da ti budem]]>Pročitajte više]]>Tue, 28 Feb 2017 18:00:00 +0100<![CDATA[Gospođa Alma želi jahati na mlađem]]>Pročitajte više]]>Fri, 24 Feb 2017 18:39:00 +0100<![CDATA[Izjebi svoju tetku, razvali mi guzu, radi od mene šta hoćeš]]>Pročitajte više]]>Thu, 02 Feb 2017 15:54:00 +0100<![CDATA[Dušo ti bi se igrao sa tetom]]>Pročitajte više]]>Tue, 31 Jan 2017 18:18:00 +0100<![CDATA[U krevetu sa gospođom koja mi može biti mama]]>Pročitajte više]]>Mon, 30 Jan 2017 17:01:00 +0100<![CDATA[Napunio sam moju strinu i oženio ju]]>Pročitajte više]]>Tue, 24 Jan 2017 14:53:00 +0100<![CDATA[Mali jesi li ikad probao ovako iskusnu gospođu]]>Pročitajte više]]>Wed, 18 Jan 2017 14:20:00 +0100<![CDATA[Opalio sam stričevu novu žensku]]>Pročitajte više]]>Fri, 06 Jan 2017 13:13:00 +0100<![CDATA[Žigolo ili kako sam postao muška prostitutka]]>Pročitajte više]]>Sun, 01 Jan 2017 17:36:00 +0100<![CDATA[Dok je supruga na poslu trošim susjedu]]>Pročitajte više]]>Thu, 29 Dec 2016 15:13:00 +0100<![CDATA[Žena od strica namjestila mi je njenu najbolju prijateljicu]]>Pročitajte više]]>Wed, 28 Dec 2016 20:28:00 +0100<![CDATA[ŽENA OD STRICA: Mali napuni mi mačkicu]]>Pročitajte više]]>Tue, 27 Dec 2016 14:58:00 +0100<![CDATA[Mamina najbolja susjeda matorka od 50 godina]]>Pročitajte više]]>Sun, 25 Dec 2016 18:45:00 +0100<![CDATA[Toliko me muž gnjavio za seks u troje, da sam ga prevarila sa dva mlada tipa]]>Pročitajte više]]>Mon, 19 Dec 2016 18:23:00 +0100<![CDATA[Na godišnjici mature poševio sam u dupe staru simpatiju]]>Pročitajte više]]>Sat, 17 Dec 2016 19:33:00 +0100<![CDATA[Platio sam dvije iskusne matorke da me nauče što je dobar seks]]>Pročitajte više]]>Fri, 16 Dec 2016 15:40:00 +0100<![CDATA[Moju maćehu ševimo ja i moj najbolji prijatelj]]>Pročitajte više]]>Thu, 15 Dec 2016 15:55:00 +0100<![CDATA[MAMA NAJBOLJEG PRIJATELJA: Ti si veliki dečko, a meni treba takav dečko]]>Pročitajte više]]>Wed, 14 Dec 2016 14:52:00 +0100<![CDATA[Moj prvi seks bio je sa iskusnom matorkom]]>Pročitajte više]]>Tue, 13 Dec 2016 19:50:00 +0100<![CDATA[Ulovila me šefica kako drkam u wc-u]]>Pročitajte više]]>Thu, 08 Dec 2016 20:34:00 +0100<![CDATA[Moja krsna kuma, dobra frendica moje mame]]>Pročitajte više]]>Thu, 08 Dec 2016 15:20:00 +0100<![CDATA[Matorka je naručila mladog jebača]]>Pročitajte više]]>Wed, 07 Dec 2016 17:00:00 +0100<![CDATA[MAMA OD PRIJATELJA: Nemoj da si se usudio da svršiš, još nisam gotova s tobom]]>Pročitajte više]]>Sun, 04 Dec 2016 18:22:00 +0100<![CDATA[Dvojica prijatelja moga sina doslovno su me rasturali cijeli vikend]]>Pročitajte više]]>Fri, 02 Dec 2016 20:06:00 +0100<![CDATA[Sa bivšom tetkom ostao sam u dobrim odnosima, toliko dobrim da mi ga je dudlala]]>Pročitajte više]]>Fri, 02 Dec 2016 15:59:00 +0100<![CDATA[Od malena sam maštao i sanjao o maminoj prijateljici Sandri]]>Pročitajte više]]>Sun, 27 Nov 2016 17:17:00 +0100<![CDATA[Moja ujna od 40 godina zavela me i nabila se]]>Pročitajte više]]>Fri, 25 Nov 2016 16:54:00 +0100<![CDATA[Ja i prijatelji redali smo se na matorci iz sela]]>Pročitajte više]]>Wed, 23 Nov 2016 19:09:00 +0100<![CDATA[Upoznao sam matorku na internetu]]>Pročitajte više]]>Sun, 20 Nov 2016 15:32:00 +0100<![CDATA[Zaželio sam se mirisa i okusa starijih žena, pa sam neko vrijeme lovio takav tip žena]]>Pročitajte više]]>Sat, 19 Nov 2016 14:48:00 +0100<![CDATA[Nakon dobrog seksa sa šeficom nastavili smo naše druženje]]>Pročitajte više]]>Tue, 15 Nov 2016 19:48:00 +0100<![CDATA[Ulovio sam šeficu koja je bila prijateljica moje mame kako vara muža, pa sam ju i ja]]>Pročitajte više]]>Tue, 15 Nov 2016 16:26:00 +0100<![CDATA[Napaljena žena od 45 godina jedva je čekala osjetiti mladog u sebi]]>Pročitajte više]]>Fri, 11 Nov 2016 17:44:00 +0100<![CDATA[MATORKA: Šećeru sad me jebi, jebi me u guzu, svrši mi u guzu]]>Pročitajte više]]>Tue, 08 Nov 2016 20:40:00 +0100<![CDATA[Napaljena prijateljica moje mame voljela je mlade dečke]]>Pročitajte više]]>Sun, 06 Nov 2016 14:41:00 +0100<![CDATA[MAMA OD CURE: Tucaj me kako što tucaš moju kćerku]]>Pročitajte više]]>Thu, 13 Oct 2016 13:02:00 +0200<![CDATA[Nakon onog u autobusu, otišla sam se poševiti kod mladog studenta]]>Pročitajte više]]>Wed, 12 Oct 2016 20:17:00 +0200<![CDATA[Uzbudljivo putovanje autobusom za dalmaciju sa mladim studentom]]>Pročitajte više]]>Wed, 12 Oct 2016 14:46:00 +0200<![CDATA[Praznio sam se u moju buduću punicu]]>Pročitajte više]]>Tue, 11 Oct 2016 20:03:00 +0200<![CDATA[Kao gospođa u godinama mogu zadovoljiti bolje nego one mlade]]>Pročitajte više]]>Tue, 11 Oct 2016 15:09:00 +0200<![CDATA[Punica je prava drolja i karaju je njeni zetovi]]>Pročitajte više]]>Mon, 10 Oct 2016 20:49:00 +0200<![CDATA[BIVŠA PROFESORICA IZ MATEMATIKE: Sad ću te kazniti za neposlušnost]]>Pročitajte više]]>Sat, 08 Oct 2016 14:32:00 +0200<![CDATA[Napaljena majka mog druga]]>Pročitajte više]]>Wed, 05 Oct 2016 15:02:00 +0200<![CDATA[Otkada me je muž ostavio ja se ne tucam ni sa kim, ja samo pušim]]>Pročitajte više]]>Sun, 02 Oct 2016 20:59:00 +0200<![CDATA[ČISTAČICA NA POSLU: Mali kaj me nisi mislio pofukat]]>Pročitajte više]]>Sun, 02 Oct 2016 14:22:00 +0200