Pogledaj ostalehttp://pusica.com/m/news/browse/subcategories/seks-klinikaPogledaj ostaleThu, 11 Aug 2016 19:48:00 +0200<![CDATA[Zrtve seksualno zlostavljanja na poslu]]>Pročitajte više]]>Thu, 11 Aug 2016 19:48:00 +0200<![CDATA[Seks klinika: Razmišljamo da u seks ubacimo još jedan par]]>Thu, 09 Jun 2016 00:06:00 +0200<![CDATA[Seks klinika: Moj muž je gay, brak je bio samo paravan]]>Pročitajte više]]>Thu, 26 May 2016 17:40:00 +0200<![CDATA[Sve tajne zanata i pravi odgovori]]>Pročitajte više]]>Mon, 28 Mar 2016 15:36:00 +0200<![CDATA[Njegove fantazije uključuju više žena]]>Pročitajte više]]>Sat, 16 Jan 2016 11:43:00 +0100<![CDATA[Moj muž je nezainteresiran za seks]]>Mon, 11 Jan 2016 16:57:00 +0100<![CDATA[Ja bih ga vezala u seksu...]]>Thu, 07 Jan 2016 16:12:00 +0100<![CDATA[Počnemo i - puf! Erekcija nestane]]>Thu, 07 Jan 2016 16:03:00 +0100<![CDATA[Tijekom predigre napaljen, a onda ćorak]]>Fri, 25 Dec 2015 02:48:00 +0100<![CDATA[U seksu sam ja gospodarica, a on batler]]>Pročitajte više]]>Fri, 25 Dec 2015 02:45:00 +0100<![CDATA[Svake večeri pogleda milijun pornića]]>Fri, 25 Dec 2015 02:40:00 +0100<![CDATA[Hoću li ikada doživjeti Orgazam?]]>Wed, 23 Dec 2015 23:26:00 +0100<![CDATA[Jesam li nimfomanka?]]>Wed, 23 Dec 2015 01:51:00 +0100<![CDATA[Preširok mu je,boli me]]>Fri, 11 Dec 2015 10:59:00 +0100<![CDATA[Kako ga natjerati da me oralno zadovolji?]]>Thu, 10 Dec 2015 00:55:00 +0100<![CDATA[Moj muž ejakulira prije vremena]]>Mon, 30 Nov 2015 16:51:00 +0100<![CDATA[Prevarila sam muža i nije mi žao]]>Thu, 26 Nov 2015 11:12:00 +0100<![CDATA[Imam 32 godine i nikada nisam doživjela orgazam]]>Pročitajte više]]>Tue, 24 Nov 2015 17:08:00 +0100<![CDATA[Nisam ga ni dirnula,već je bio gotov]]>Mon, 23 Nov 2015 16:52:00 +0100