Pogledaj ostalehttp://pusica.com/m/news/browse/subcategories/swingerske-pricePogledaj ostaleMon, 22 May 2017 13:09:00 +0200<![CDATA[Svingali smo na otoku Cresu]]>Pročitajte više]]>Mon, 22 May 2017 13:09:00 +0200<![CDATA[Žena mi se jebala sa mojim bratom]]>Pročitajte više]]>Sat, 29 Apr 2017 20:52:00 +0200<![CDATA[Bračni par: Trojka sa mladim]]>Pročitajte više]]>Sun, 16 Apr 2017 20:34:00 +0200<![CDATA[Supruzi sam ispunio maštu, podjelio je još sa dva muškarca]]>Pročitajte više]]>Fri, 14 Apr 2017 15:34:00 +0200<![CDATA[Probali smo swinganje sa još jednim parom]]>Pročitajte više]]>Sat, 11 Feb 2017 16:26:00 +0100<![CDATA[Naše swing iskustvo]]>Pročitajte više]]>Sun, 05 Feb 2017 16:14:00 +0100<![CDATA[Razmjenili smo partnere kad sam doznao da me žena vara]]>Pročitajte više]]>Tue, 10 Jan 2017 12:59:00 +0100<![CDATA[Život je lijep - Swingeri prvi put]]>Pročitajte više]]>Sun, 01 Jan 2017 16:58:00 +0100<![CDATA[ZA SVE SAM JA KRIV]]>Pročitajte više]]>Sun, 01 Jan 2017 14:58:00 +0100<![CDATA[Hotwife]]>Pročitajte više]]>Fri, 30 Dec 2016 14:44:00 +0100<![CDATA[Muž me napio i odveo u swinger club]]>Pročitajte više]]>Fri, 23 Dec 2016 14:10:00 +0100<![CDATA[Novogodišnje orgije]]>Pročitajte više]]>Sat, 03 Dec 2016 14:30:00 +0100<![CDATA[Uzbuđujuće igre u četvero]]>Pročitajte više]]>Mon, 28 Nov 2016 16:58:00 +0100<![CDATA[Doznao sam da me žena vara sa svima i zatim smo postali swingeri]]>Pročitajte više]]>Thu, 10 Nov 2016 15:42:00 +0100<![CDATA[Prvi put smo posjetili swinger club]]>Pročitajte više]]>Wed, 09 Nov 2016 20:20:00 +0100<![CDATA[Supruga i njezina sestra ogranizirale su orgije u našem stanu]]>Pročitajte više]]>Sat, 05 Nov 2016 15:52:00 +0100<![CDATA[Moj muž me vara, želim mu se osvetiti, želiš ići samnom u swinger club]]>Pročitajte više]]>Wed, 05 Oct 2016 12:46:00 +0200<![CDATA[Probala sam seks sa bračnim parom bez mog muža]]>Pročitajte više]]>Mon, 03 Oct 2016 15:19:00 +0200<![CDATA[Upoznali smo par, svi četvero smo željeli preći granicu i sudjelovati u pravom swingu]]>Pročitajte više]]>Mon, 26 Sep 2016 18:00:00 +0200<![CDATA[Seks u troje sa bračnim parom]]>Pročitajte više]]>Thu, 01 Sep 2016 12:33:00 +0200<![CDATA[Erotske priče: U kinu se pretvorilo u nezaboravnu četvorku]]>Pročitajte više]]>Wed, 06 Jul 2016 15:19:00 +0200<![CDATA[Erotske priče: Muž daje instrukcije malom šta da mu radi sa ženom]]>Pročitajte više]]>Mon, 04 Jul 2016 14:53:00 +0200<![CDATA[Erotske priče: Jebat ćemo se svi zajedno , hoću da to probamo]]>Pročitajte više]]>Sun, 03 Jul 2016 17:41:00 +0200<![CDATA[Erotske priče: Prvi put sa drugim parom]]>Pročitajte više]]>Sun, 03 Jul 2016 17:30:00 +0200<![CDATA[Erotske priče: Imaš vatrenu ženu, sve nas je obradila]]>Pročitajte više]]>Mon, 27 Jun 2016 13:34:00 +0200<![CDATA[Erotske priče: Naložila sam se na mlađeg od mene 20 godina]]>Pročitajte više]]>Thu, 23 Jun 2016 20:26:00 +0200<![CDATA[Erotske priče: Upoznali smo par na nudističkoj]]>Pročitajte više]]>Sat, 18 Jun 2016 12:54:00 +0200<![CDATA[Erotske priče: Supruga mi je preko mobitela pričala kako ju ševi]]>Pročitajte više]]>Thu, 16 Jun 2016 14:09:00 +0200<![CDATA[Erotske priče: Čekao sam 10 godina da vidim suprugu sa drugim - III dio]]>Pročitajte više]]>Fri, 10 Jun 2016 13:27:00 +0200<![CDATA[Erotske priče: Čekao sam 10 godina da vidim suprugu sa drugim - II dio]]>Pročitajte više]]>Wed, 08 Jun 2016 22:54:00 +0200<![CDATA[Erotske priče: Čekao sam 10 godina da vidim suprugu sa drugim - I dio]]>Pročitajte više]]>Wed, 08 Jun 2016 21:01:00 +0200<![CDATA[Erotske priče: Muž je želio da probam sa iskusnim parom dok on gleda - II dio]]>Pročitajte više]]>Sun, 05 Jun 2016 19:10:00 +0200<![CDATA[Erotske priče: Muž je želio da probam sa iskusnim parom dok on gleda - I dio]]>Pročitajte više]]>Sun, 05 Jun 2016 12:39:00 +0200<![CDATA[Erotske priče: Naše igrice u braku]]>Pročitajte više]]>Mon, 23 May 2016 14:30:00 +0200<![CDATA[Dopustio sam supruzi da proba drugog - IV dio]]>Pročitajte više]]>Fri, 13 May 2016 14:27:00 +0200<![CDATA[Dopustio sam supruzi da proba drugog - III dio]]>Pročitajte više]]>Tue, 10 May 2016 19:54:00 +0200<![CDATA[Dopustio sam supruzi da proba drugog - II dio]]>Pročitajte više]]>Tue, 10 May 2016 13:30:00 +0200<![CDATA[Dopustio sam supruzi da proba drugog - I dio]]>Pročitajte više]]>Mon, 09 May 2016 00:43:00 +0200<![CDATA[50 nijansi sive je sitnica nakon ovog kretena]]>Pročitajte više]]>Mon, 02 May 2016 11:35:00 +0200<![CDATA[Kako smo počeli swingati - III dio]]>Pročitajte više]]>Sun, 21 Feb 2016 09:22:00 +0100<![CDATA[Kako smo počeli swingati - II dio]]>Pročitajte više]]>Sat, 20 Feb 2016 09:17:00 +0100<![CDATA[Kako smo počeli swingati - I dio]]>Pročitajte više]]>Fri, 19 Feb 2016 00:37:00 +0100<![CDATA[Palilo me kad sam curu dao drugome]]>Pročitajte više]]>Wed, 06 Jan 2016 09:35:00 +0100<![CDATA[Ja i prijateljica razmjenile smo muževe - II dio]]>Pročitajte više]]>Sun, 03 Jan 2016 10:15:00 +0100<![CDATA[Ja i prijateljica razmjenile smo muževe]]>Pročitajte više]]>Sat, 02 Jan 2016 04:23:00 +0100<![CDATA[Ljubavi,njegova ruka je u mom medjunožju]]>Pročitajte više]]>Sat, 12 Dec 2015 07:10:00 +0100<![CDATA[Fantazija bi mogla postati stvarnost]]>Pročitajte više]]>Sat, 14 Nov 2015 20:32:00 +0100<![CDATA[Moja supruga obrađivala drugog]]>Pročitajte više]]>Sat, 07 Nov 2015 15:36:00 +0100<![CDATA[Swingerske igrice u našem braku]]>Pročitajte više]]>Fri, 21 Aug 2015 16:02:00 +0200<![CDATA[Vikend u vikendici za nas četvero]]>Pročitajte više]]>Tue, 18 Aug 2015 18:31:00 +0200<![CDATA[Tucaj me kao on što tuca tvoju ženu]]>Pročitajte više]]>Mon, 22 Jun 2015 20:16:00 +0200<![CDATA[Swingerska večera sa prijateljima]]>Pročitajte više]]>Mon, 01 Jun 2015 00:08:00 +0200<![CDATA[Moja ženica sa troje,a ja punio Suzy]]>Pročitajte više]]>Mon, 27 Apr 2015 07:16:00 +0200<![CDATA[Swingerska luda noć]]>Pročitajte više]]>Thu, 05 Mar 2015 00:39:00 +0100<![CDATA[Naše prve swingerske orgije]]>Pročitajte više]]>Fri, 27 Feb 2015 01:06:00 +0100<![CDATA[Orgije swingera]]>Pročitajte više]]>Fri, 27 Feb 2015 00:56:00 +0100