Trenutno Pusicu pregledava 1591 napaljenih

Forum  ›  Forum Pusica.com  ›  Analni seks

Sta mislite o analnom seksu ?

Sta mislite o analnom seksu ?  Mene je mnogo bolelo kada me je decko prvi put tucao u guzu, ali sada ga obozavam i ne mogu bez analnog seksa. Kao da sam postala zavisnik, i prosto se topim kada osetim tvrdu kurcinu koja mi hefta guzu. kiss

Dobro došla među nama

Hvala Pusice :) Verujem da i ti volis da tucas slatke devojcice u guzu ?smile

Ili mozda vise volis ove bezobrazne za kaznu da razglavis ?

Sa guzom se mora nježno...lagano....dok opusta svoje mišiće.....kao da je miluješ i pričaš joj priče.....jer to je posebna priča za one koji znaju čitati takve stvari

Sa guzom se mora nježno...lagano....dok opusta svoje mišiće.....kao da je miluješ i pričaš joj priče.....jer to je posebna priča za one koji znaju čitati takve stvari

Tako je, treba znati opustiti, bravo @marinamarina

Imao sam sa bivšom puno jebanja u guzu jer je ona to obožavala, a i meni je to super.

Onako prvo laganini a poslije se treba prilagoditi ženi.

Obožavam da jebem u guzu, moja riba bivsa je obožavala kurac u guzi i prste u picki 

Obožavam da jebem u guzu, moja riba bivsa je obožavala kurac u guzi i prste u picki 

sex u guzu je nesto specificno za oba pola, nekako je drugaciji osecaj nekada tako poseban

meni je analni seks se sviđa jako puno 

cao svima

mora se lagano do guze,posle je ekstra

Obožavam anal i analne igrice

Cesto uzivam i praktikujen analni sex...sve cure koje nikad nisu probale i malo su skepticne i boje se ...kad ih lepo obradis sve pozele da probaju....naravno da traze posle uvek....savet za one cure koje nisu probale da se opuste i probaju.....

Moja zena nije htjela ni čut, a kamoli probat... Ma pazljivo njezno nema veze koliko vremena treba... a sada, nema više Sex bez... ali i dalje pazljivo

Probao sam jednom i nije mi bilo nista posebno. Mozda je i do zene bilo neznam

nema nista sladje od vrele guze, jos kad je izjebes i napunis spermom uhh