Trenutno Pusicu pregledava 1066 napaljenih

Forum  ›  Forum Pusica.com  ›  Gay

BISEX

Pozdrav,
Novi sam ovdje i bisex sam pa me zanima ima li vas još bisex? :)

ja mogu se seksati s ženama ali više volim s muškarcima

I miiiii

I ja sam tu

Za svojom suprugom sam probao tronku sa transicom.I bilo nam je fenomenalno.Ali sada bi dalje da istrazujemo.Probali bi zajedno sa muskarcem .

Ima nas jos bisex ovdje.ja sam uvijek za....

Iskreno nisam za ljubljenje sa tipom ali sve ostalo bi.Volimo istrazivati i isprobavati novo.Oboje smo bi orjentisani.Sa curom smo probali ali ne do kraja (mislim da sam u nasoj prici spomenuo i zasto) ali bi sli do kraja.Volim kad mi se zena ljubi i mazi sa drugom.A sa momkom bi smo isto volkeli ali da smo oboje ukljuceni naravno.Koristimo strap-on kld sexa nekada.Probali smo sa transicom takodje samo sto joj je pomanji bio pa nije bas skroz full dozivljaj bio ( velicina jeste i te kako bitna ).Do sada smo nasli samo jednog momka koji je otvoren za takve price i eksperimente.Dostinja koja nas kontaktira bi samo sa zenom i da sjedim po strani.Ona je moja supruga,volim sex sa njom i nebi je tek tako dijelio tj.dao kako oni traze.

Voleo bih sa parom istrazivati sve....

Evo i mene bisex muskarca a ima nas jos bisex ovdje sami neki ne zele javno da priznaju

Gdje ce anko nece ovdje tongue-out Bas su zato meni ovakvi sajtovi idealni jer mozes otvoreno reci sta zelis i o cemu mastas a da te niko ne osudjuje.Nebi nikada sam probao sa momkom.Ali smo zajedno supruga i ja probali sa transicom i svidjelo mi se i da joj sisam kurac i da me jebe.Do skora nisam o ovome razmisljao ali smo krenuli u prepisku sa jednim momkom koji nas je naveo na neke nove mastarije.

Ciao...evo i mene...obozavam parove...obozavam ih oralno zadovoljavat:)

Lijep pozdrav svima,

Probao sam grupnjak sa prijateljem i prijateljicom, bez ikakvih dodira izmedju nas dvojice. Medjutim, poslije toga mi se javila bisex zelja, volio bih probati sex sa bisex parom bez ogranicenja i sa moje i sa njihove strane. 

Ja volim primati u guzu 

neznam to objasniti ali koliko pantim uvjek ču me više zanimali Dečki , Muškarci nego djevojke , Žene i dok sam imao seks s ženam uvjek mi nešto falilo a nakon seksa s muškarcem bilo mi super jer je moja guza dobila nagradu. kad bi me netko pitao sa kim bi prije imao seks ja bi rekao s Muškarcem 

DSC03913.JPG2.3M5 pogleda

najbolja jebacina i nabolje pusenje kurca koje sam u zivotu ikad dobio bilo je sa transicom iz Zenice takodjer jebacina je trajala 4 sata i 23 minod 23 h navecer do 3 h i nesto ujutro meni nije trebao odmor njemu/njoj jeste al najbolje pusenje kurca i ostale perverzije strasno zato ganjam utegnute i dobre transice imam nekoliko snimaka sa njima dok uzivamo u jebacini cijelu noc al on ne zeli da se dira njegov kurac ni da se pusi nit bilo sta drugo sa njegovom kitom al zato ga on pusi i u grlo gura dok ne povrati volio bi grupni sa transicama muskarcima tzenam svega pomalo da se ne zna ko kome stavlja pusi gura 

Forum  ›  Forum Pusica.com  ›  Gay