Trenutno Pusicu pregledava 1082 napaljenih

Forum  ›  Forum Pusica.com  ›  Incest

Pisanje erotskih priča na temu incesta!

Da li su vam priče na temu incesta zanimljive... uzbuđujuće? Da li volite da čitate, ili možda i da pišete o tome, ili vam se to pak gadi? Da li imate omiljeno spajanje, tipa: tata i ćerka, mama i sin, ćerka i mama...? Inspiracije nikada ne fali, ali lepo je čuti i tuđe mišljenje i predloge.

E ava tema..

Svaka casto na ovoj temi i jako mi se svidja,ima dve vrste ljudi ko metemu i toji vole da citaju o tome i koje vole da uzivaju u seksu

ja iskrno volim da citam na tu temu incest mama i sin...

Iskreno, najveći procenat ljudi upravo  vole majka-sin... i meni su te priče najdraže.

molim admina da me izbace iz ove grupe hvala

nisam debil da tako nesto radim sa majkom poz svima

Ja licno nisam imao incest sa uzom porodicom ali sam se sexao sa rodicom od tetkine kcerke kcerkom. Mnogo kasnije u Holandiji u sauni sam upoznao porodicu otac majka sin i kci koji su Nudisti kao i ja i imali smo nekoliko nezaboravnih susreta. U tim susretima su mi ispricali njihov zivot i to kako se medzusobno jebu a to sam i licno dozivio i imao sex sa svima. Ko zeli da se dopisujemo na tu temu imam jos slicnih iskustava. Pisati mozete na viber 0031648649958. Ocekujem reakcije od svih kako pojedinaca tako i od pojedinki i parova. Za sve opcije sam raspolozen od gledanja na skajp do susreta svima pozdrav.

Obozavam, ali bi trebalo da jih bude vise.

Pa da... što više to bolje ;)

Volim priče o incestu. To mi je omiljeni žanr, i sama pišem erotske priče sa tom tematikom. Omiljene kombinacije su mi majka/sin i brat/sestra. Inače u stvarnom životu nemam takvo iskustvo, ali volim da maštam da imam sina... wink

• nisu lose za citanje

Najviše volim temu otac i kćerka

Meni je osobno najdraza tema mama - sin. I sam se ložim na majku, jos od prije 6-7 godina kada sam je slucajno vidio golu, to je bio najljepsi prizor u mom zivotu

Forum  ›  Forum Pusica.com  ›  Incest