Trenutno Pusicu pregledava 1199 napaljenih

Forum  ›  Forum Pusica.com  ›  Grupni seks

chatovanje

Moze neka tema iskustvo o grupnom sexu (mzm) 

Prvo grupno seksualno iskustvo mi je bilo sa sestrom od zene, uvece smo se zapili i jedna stvar je vodila ka drugoj.

E sad, u mojoj porodici je incest zastupljen, pocelo je tako sto smo zena i ja setali golisavi i imali odnose pred decom od kad su bile male(2 devojcice), na pocetku nam je to bilo cak i smesno posto su trckarale kroz spavacu sobu dok se jebemo i nisu obracale paznju na nas ali vremenom se to promenilo. Starija kcer je razotkrila cari samozadovoljavanja i ubrzo joj je bilo prilicno jasno cega se mama i tata igraju imala je nekih 7-8god.. Jednom prilikom je dosla i skinula se pored nas i pocela da drka, ja i zena smo samo stali i pogledali se u oci.
Od tad smo konstantno imali treceg clana, cim vidi da nas nema prvo sto bi uradila je potrazila nas u spavacoj. Uskoro je pocela da se ljubi sa nama tokom sexa tad sam prvi put pozeleo da napunim ta mala usta, vremenom smo razvili i omiljenu pozu zena bi lezala na ledjima, cerka bi je prekoracila da je ljubi i da trlja picku od njen stomak a ja bi gledao to dupe kako se napreze dok jebem zenu. Ubrzo smo se oslobodili i poceli vise da eksperimentisemo, kupovali smo ogromnu kolicinu lubrikanata jer je bilo potrebno za malu dok se trlja od majku laughing . Poceo sam da svrsavam tako sto podmetnem kurac izmedju zeninog stomaka i deteta, nju malo pritisnem od majku i pocnem da "jebem" osecaj je neverovatan pogotovo kad osetim nju kako se grci dok svrsava u mom zagrljaju......

2 godine kasnije, sex sa cerkama je postao regularan cesto i bez zene prisutne, generalno smo svi u porodici otvoreni za seks ukljucujuci i zeninu sestru koja zivi sa nama.