Trenutno Pusicu pregledava 663 napaljenih

Forum  ›  Forum Pusica.com  ›  Incest

incest iskustva - part 2

zelim da mi se jave mamae i sinovi koji su imali seks u poruci

sa brojem telefon da se malo dop na viberu napravimo jednu grupu i tamo smo svi zajedno

Žalio bi se dopisivati sa osobama koje su imale sex - sestra i brat.wink

ako ima u istri to jest puli da ih se moze gledati i drkati uzivo na njih sve kombinacije bez predrasuda moze i tata da cijelu obitelj odradi uglv ako ima neko ko se skriva i to zeli sto godina neka se javi i da ps starije dame javite se ovako ako bas zanimaju detalji druzenja opis privatan poz  

Ja sam za razmjenu iskustva sa iskrenim osobama

Ja nemam iskustva volim da drkam na tetku nek mi se javi neko ko želi da se dopisujemo o incestu

Ja imam sa tim iskustva da tako kazemo. Imao sam incest sa tetkom koji i dalje traje

Da li ima neko ko zeli da pise o incestu mame i sina? 0604260044 javi te se slobodno 

Svi koji hoce da pisu i uzviaju u tome ne ka se jave <3 Incest

Da li ima neko ko zeli da pise o incestu mame i sina? 0604260044 javi te se slobodno 

Pozz svim ljubiteljima incesta imam ga i ja ali ne sa mamom nego sa strininom kcerkom ..redovno se tucamo i super nam je traje dosta dugo ona je udana ja ozenjen niko nista ne kuži kad god imamo priliku kresnemo se pa makar trajalo i 5 min 

Ko zeli price o incestu 

Da li ima ko za incest

Volio bih da mi neko ostavi broj na wcp da pisemo o incestu

Javite se na wcp 00387644395327 za pisanje o incestuu cekam vas sve 

Mehomehic1 daj mi tvoj broj da ti se javim 

Voleo bih  da mi se javi neka mama da mali se dopada na viber  ako je raspoloženja nove sam ovde pusaaa ili neki sin 

Žalio bi se dopisivati sa osobama koje su imale sex - sestra i brat.wink

Ja I se na Viber 0604260044 da se dopisujem 

Ja sam za razmjenu iskustva sa iskrenim osobama

Ja volim da saslušan sve i da pomognemo  ako hoćeš javi se na 0604260044 viber

Ja nemam iskustva volim da drkam na tetku nek mi se javi neko ko želi da se dopisujemo o incestu

Javi se da se zajednički dop i dalje se družim o 0604260044 nas viber 

Pozz svim ljubiteljima incesta imam ga i ja ali ne sa mamom nego sa strininom kcerkom ..redovno se tucamo i super nam je traje dosta dugo ona je udana ja ozenjen niko nista ne kuži kad god imamo priliku kresnemo se pa makar trajalo i 5 min 

Pero javier se ako hoćeš da se

Ppzdrav svima. Pisem erotske price i licna iskistva imao sam vatreno druzenje sa jednom porodicom nudista. Muz zena sin i kci i imaju redovno medzusobno sex. Svi koji zele razmjenu proca i misljenja kao i iskustva neka se jave na viber br.0031648649958. Ocekujem vase price ikustva i prijedloge. Pozdrav Nudist.

ja sam imao iskustvo ,na zalost nije se nastavilo .

Pozivam sve koje zanima i uzbuđuje tema incesta da mi se slobodno jave. Lp svima

Ja sam dozivela.. volela bi sa nekimm da pricam oo tome

Javi se Sladjo u poruke da tipkamo o incestu

pozz svima slucajno naisao na ovaj forum :) imam sa sestrom incest ako netkko zeli razgovarati o tome javite mi se

Javi se molim te, imao sam i ja

Ja sam dozivela.. volela bi sa nekimm da pricam oo tome

Ima to godina da sam uhvatio mamu da spava na stomaku gola u svojoj sobi.. Pogled mi je automatski pao na onu njenu tamnoputu guzicu, pa odmah na međunožje.. Kad se nisam onesvijestio kada sam joj uhvatio pogledom pičku.. Hipnotizirala me.. Tamnomaljasta, puna mesnata i obrijana, mogao sam da vidim skoro sve, odma mi se zaljepio pogled na rupu i procjep, i na šupak.u trenu mi se digao jako kao nikad, i otrcao sam u svoju sobu da ga brzo izdrkam misleci samo na to kako bih joj punio tu finu pičku pa svršavao u nju i u guzu...  U tri drka sam počeo svršavati kao lud, joj koliko je bilo dobro skoro sam se onesvjestio, nikad toliko sperme nije izlwtjelo iz mene.  Toliko sam poludio da sam se morao ušunjati nazad da je jos barem na tren vidim.. Uf jebwmti sad kad se sjetim dok sam na prstima usao u sobu opet ugledah joj i gacice dole, crne čipkaste i pade mi zamisao, bez razmisljanja sam joj ih uzeo i ooet otisao do svoje sobe, sakrivajuci ih u svojim gacama, malterne nisam ni dosao u sobu a kurac mi je opet bio tvrd, i neki nepoznat osjecaj prijatnog svrabeža na njemu.. Znao sam da cu opet nabrzinu svrsiti, i kad sam zakljucao sobu da da se svucem, a ono njene gacice mi se pocele ljepit po kurcu- bila je svršila u njima,  i samo ih bacila dole.. Opet mi se sve zamutilo u sekundi-držeči ih u ruci okomotao sam ih oko kurca i počeo drkati, a kurcom su mi poceli prolaziti trnci valda od njene sperme i čipke.. Isuse kako sam ih napunio, cijele sam ih izlijepio a osječaj fantastičan.. Kad sam dovrsio znao sam da ih nece dobiti nazad, nego da cu jos svrsavati tako u i po njima... Uh jebote

Ja vec 30god sanjam i mastam kako jebem mamu od kada sam video njeno predivno dupe kroz kljucaonicu kupatila.Pa me sad zanima neko da mi kaze ko je imao iskustva da vodi ljubav sa mamom kako da joj pridjem na taj nacin posto stvarno ne znam i glupo mi da pitam malo se sramotim,a zelja mi je velika!Ona me nekad kada prolazim pored sljapne po dupetu i nekad mi se iskezi jezikom a ja hocu iz koze da iskocim :)

Sljapni i ti nju po duoetu da vidis kako ce teagirat

Forum  ›  Forum Pusica.com  ›  Incest