Pogledaj ostalehttps://pusica.com/m/news/browse/subcategories/osobna-iskustvaPogledaj ostaleSat, 23 Jun 2018 15:34:00 +0200<![CDATA[Mala ga je dobila u sve rupe]]>Pusica.com]]>Sat, 23 Jun 2018 15:34:00 +0200<![CDATA[Seks sa milfarom koju sam upoznao u autobusu]]>Pusica.com]]>Sat, 23 Jun 2018 15:25:00 +0200<![CDATA[Jebacina na bilijaru]]>Pusica.com]]>Fri, 22 Jun 2018 15:57:00 +0200<![CDATA[Riblja kost]]>Pusica.com]]>Fri, 22 Jun 2018 15:54:00 +0200<![CDATA[Bez obaveze]]>Pusica.com]]>Wed, 20 Jun 2018 01:59:00 +0200<![CDATA[Pubertetski san]]>Pusica.com]]>Tue, 19 Jun 2018 02:17:00 +0200<![CDATA[Jebao sam ženu u sve rupe i napunio usta]]>Pusica.com]]>Mon, 18 Jun 2018 19:32:00 +0200<![CDATA[Milfara koja je gutala muškarce ]]>Pusica.com]]>Mon, 18 Jun 2018 19:14:00 +0200<![CDATA[Druženje sa frendicom i njenom kćerkom...]]>Pusica.com]]>Mon, 18 Jun 2018 15:31:00 +0200<![CDATA[Slucajan susret sa Pusice]]>Sun, 17 Jun 2018 15:09:00 +0200<![CDATA[Konačno sam pojebao tihu patnju]]>Pusica.com]]>Fri, 15 Jun 2018 16:44:00 +0200<![CDATA[Katarina, moja perverzna prijateljica]]>Pusica.com]]>Fri, 15 Jun 2018 02:29:00 +0200<![CDATA[Uredjenje stana 2. deo]]>Pusica.com]]>Fri, 15 Jun 2018 02:05:00 +0200<![CDATA[Uredjenje stana]]>Pusica.com]]>Thu, 14 Jun 2018 13:55:00 +0200<![CDATA[Pojebao sam Natasu,bakinu komsinicu]]>Pusica.com]]>Thu, 14 Jun 2018 13:32:00 +0200<![CDATA[Test za preljub]]>Pusica.com]]>Wed, 13 Jun 2018 13:48:00 +0200<![CDATA[Moja sex avantura sa mladom djevojkom]]>Pusica.com]]>Tue, 12 Jun 2018 14:20:00 +0200<![CDATA[Gaga, skolska drugarica]]>Pusica.com]]>Mon, 11 Jun 2018 01:00:00 +0200<![CDATA[Moja žena se nabila na drugi kurac]]>Pusica.com]]>Sun, 10 Jun 2018 14:56:00 +0200<![CDATA[Pali me kad me drugi gledaju dok se jebem]]>Pusica.com]]>Sun, 10 Jun 2018 14:47:00 +0200<![CDATA[Strankinja predivnog tijela na usamljenoj plaži]]>Pusica.com]]>Sat, 09 Jun 2018 13:41:00 +0200<![CDATA[Sama kod kuce]]>Pusica.com]]>Fri, 08 Jun 2018 21:16:00 +0200<![CDATA[Šefova Žena Je Prava Sex Bomba II]]>Pusica.com]]>Fri, 08 Jun 2018 12:52:00 +0200<![CDATA[Napaljena strana bračnog kreveta]]>Pusica.com]]>Thu, 07 Jun 2018 18:36:00 +0200<![CDATA[Šefova žena je prava sex bomba]]>Pusica.com]]>Thu, 07 Jun 2018 17:02:00 +0200<![CDATA[Cura i ja u autu]]>Thu, 07 Jun 2018 16:36:00 +0200<![CDATA[Moja mlada komsinica]]>Pusica.com]]>Wed, 06 Jun 2018 21:52:00 +0200<![CDATA[Uredska afera sa milficom 2]]>Pusica.com]]>Wed, 06 Jun 2018 15:00:00 +0200<![CDATA[Uredska afera sa milficom]]>Pusica.com]]>Wed, 06 Jun 2018 14:55:00 +0200<![CDATA[Kolegica i ja u žestokom seksu kod nje]]>Pusica.com]]>Wed, 06 Jun 2018 14:46:00 +0200<![CDATA[Moja mlada i napaljena svastika - II dio]]>Pusica.com]]>Wed, 06 Jun 2018 13:44:00 +0200<![CDATA[Moja mlada i napaljena svastika]]>Pusica.com]]>Wed, 06 Jun 2018 13:35:00 +0200<![CDATA[Zamenio sam rodjenog sina]]>Pusica.com]]>Tue, 05 Jun 2018 19:30:00 +0200<![CDATA[Nastavak nase posjete Tajlandu]]>Pusica.com]]>Tue, 05 Jun 2018 17:39:00 +0200<![CDATA[Pojebao sam pohotnu susjedu 2]]>Pusica.com]]>Tue, 05 Jun 2018 10:17:00 +0200<![CDATA[Pojebao sam pohotnu susjedu]]>Pusica.com]]>Tue, 05 Jun 2018 10:11:00 +0200<![CDATA[Istresao sam se u pičku mlade susjede]]>Pusica.com]]>Mon, 04 Jun 2018 14:28:00 +0200<![CDATA[Seks sa snahom]]>Pusica.com]]>Mon, 04 Jun 2018 14:23:00 +0200<![CDATA[Sam u kuci, sa komsinicom nikad nije dosadno]]>Pusica.com]]>Mon, 04 Jun 2018 01:32:00 +0200<![CDATA[Lozio me tata mog decka i zelela sam njegovu tvrdu kitu ! 2 deo]]>Pusica.com]]>Sun, 03 Jun 2018 14:54:00 +0200<![CDATA[Lozio me tata mog decka i zelela sam njegovu tvrdu kitu !]]>Pusica.com]]>Sun, 03 Jun 2018 08:32:00 +0200<![CDATA[Dajana,moja bivsa]]>Pusica.com]]>Sun, 03 Jun 2018 01:32:00 +0200<![CDATA[Serijal: Medicinska Sestra - Epizoda 5]]>Pusica.com]]>Fri, 01 Jun 2018 09:27:00 +0200<![CDATA[Serijal Beogradski Klanovi 5 Epizoda]]>Pusica.com]]>Wed, 30 May 2018 19:37:00 +0200<![CDATA[Vedranine avanture 3]]>Pusica.com]]>Wed, 30 May 2018 08:49:00 +0200<![CDATA[SEA STAR: Kad ides u muski wc pa najebes ]]>Wed, 30 May 2018 01:49:00 +0200<![CDATA[Serijal: Medicinska Sestra - Epizoda 4]]>Pusica.com]]>Tue, 29 May 2018 14:40:00 +0200<![CDATA[Serijal: Medicinska Sestra - Epizoda 3]]>Pusica.com]]>Tue, 29 May 2018 09:20:00 +0200<![CDATA[Serijal: Medicinska Sestra - Epizoda 2]]>Pusica.com]]>Tue, 29 May 2018 00:08:00 +0200<![CDATA[Serijal: Medicinska Sestra - Epizoda 1]]>Pusica.com]]>Mon, 28 May 2018 23:54:00 +0200<![CDATA[Seks sa frizerkom u njenom frizerskom salonu]]>Pusica.com]]>Sun, 27 May 2018 19:41:00 +0200<![CDATA[Na Svadbi Maloj Iz Dalmacije Punio Sam Usta I Pičkicu 2.dio]]>Pusica.com]]>Fri, 25 May 2018 08:40:00 +0200<![CDATA[Simpatija iz srednje škole]]>Pusica.com]]>Thu, 24 May 2018 16:51:00 +0200<![CDATA[Taksist pojebao jednu napaljenu]]>Pusica.com]]>Wed, 23 May 2018 20:01:00 +0200<![CDATA[Na svadbi maloj iz dalmacije punio sam usta i pičkicu]]>Pusica.com]]>Tue, 22 May 2018 14:03:00 +0200<![CDATA[Story of Andrea: Pohotna kobila]]>Pusica.com]]>Tue, 22 May 2018 13:49:00 +0200<![CDATA[Story of Andrea: Sex u prirodi]]>Pusica.com]]>Mon, 21 May 2018 13:09:00 +0200<![CDATA[Medicinska sestra prljavih misli]]>Pusica.com]]>Sat, 19 May 2018 15:37:00 +0200<![CDATA[Sex sa starijom udanom ženom koju sam upoznao na internetu]]>Pusica.com]]>Sat, 19 May 2018 14:33:00 +0200<![CDATA[Kako sam vinku nabila rogove ili kako mi je josip nabio kurac]]>Pusica.com]]>Sat, 19 May 2018 14:02:00 +0200<![CDATA[Nevjerna Ljilja]]>Pusica.com]]>Sat, 19 May 2018 13:58:00 +0200<![CDATA[Slučeni seks sa kolegicom sa posla]]>Pusica.com]]>Fri, 18 May 2018 13:47:00 +0200<![CDATA[Ninina uska guza]]>Pusica.com]]>Fri, 18 May 2018 13:26:00 +0200<![CDATA[Služit ću šefici i biti njezina igračka]]>Pusica.com]]>Thu, 17 May 2018 14:18:00 +0200<![CDATA[Story of Andrea: Ja, muž i prijateljica]]>Pusica.com]]>Thu, 17 May 2018 12:48:00 +0200<![CDATA[Story of Andrea: Prijateljica]]>Pusica.com]]>Wed, 16 May 2018 20:20:00 +0200<![CDATA[Ne želim sa kondomom, želim da me puniš]]>Pusica.com]]>Wed, 16 May 2018 17:44:00 +0200<![CDATA[Story of Andrea: Nepodnošljiva situacija]]>Pusica.com]]>Tue, 15 May 2018 18:37:00 +0200<![CDATA[Story of Andrea: Ljubomora]]>Pusica.com]]>Mon, 14 May 2018 16:18:00 +0200<![CDATA[Story of Andrea: Muž mi pričao o seksu sa bivšama i napalila se]]>Pusica.com]]>Sun, 13 May 2018 16:02:00 +0200<![CDATA[Seks u noćnom klubu]]>Pusica.com]]>Sun, 13 May 2018 15:22:00 +0200<![CDATA[Seks u frizerskom salonu]]>Pusica.com]]>Sat, 12 May 2018 18:52:00 +0200<![CDATA[Jebao sam recepcionerku dok me je supruga čekala u restoranu]]>Pusica.com]]>Sat, 12 May 2018 18:30:00 +0200<![CDATA[Story of Andrea: Sex na autoputu]]>Pusica.com]]>Sat, 12 May 2018 18:10:00 +0200<![CDATA[Osjetila sam kako pulsira u mojoj pičkici]]>Pusica.com]]>Fri, 11 May 2018 19:15:00 +0200<![CDATA[Kurac za pamčenje]]>Pusica.com]]>Fri, 11 May 2018 18:31:00 +0200<![CDATA[Story of Andrea: Zaruke]]>Pusica.com]]>Fri, 11 May 2018 17:52:00 +0200<![CDATA[Story of Andrea: Kod njegovih roditelja]]>Pusica.com]]>Thu, 10 May 2018 16:18:00 +0200<![CDATA[Nepoznata ženska uvukla mi je ruku u gaće i izdrkala]]>Pusica.com]]>Wed, 09 May 2018 15:40:00 +0200<![CDATA[Story of Andrea: Slatko buđenje]]>Pusica.com]]>Tue, 08 May 2018 19:41:00 +0200<![CDATA[Policajka me naučila dobrom seksu]]>Pusica.com]]>Tue, 08 May 2018 18:07:00 +0200<![CDATA[Kad nema seksa u braku moraš ga potražiti negdje drugdje - II dio]]>Pusica.com]]>Mon, 07 May 2018 19:04:00 +0200<![CDATA[Kad nema seksa u braku moraš ga potražiti negdje drugdje - I dio]]>Pusica.com]]>Mon, 07 May 2018 18:59:00 +0200<![CDATA[Story of Andrea: Ljubav je na moru]]>Pusica.com]]>Mon, 07 May 2018 15:23:00 +0200<![CDATA[Picolizac, Valja ga još koji put upotrijebiti za užitak]]>Pusica.com]]>Sun, 06 May 2018 16:20:00 +0200<![CDATA[Story of Andrea: Samoća]]>Pusica.com]]>Sun, 06 May 2018 16:08:00 +0200<![CDATA[Story of Andrea: Novi početak]]>Pusica.com]]>Sat, 05 May 2018 17:17:00 +0200<![CDATA[Tatin prijatelj ]]>Pusica.com]]>Fri, 04 May 2018 17:05:00 +0200<![CDATA[Story of Andrea: Problemi i utjeha]]>Pusica.com]]>Fri, 04 May 2018 16:43:00 +0200<![CDATA[U prepunom disku DJ-u sam popušila kurac]]>Pusica.com]]>Fri, 04 May 2018 14:57:00 +0200<![CDATA[Napaljena mamica: Jebote kako ti je debel]]>Pusica.com]]>Thu, 03 May 2018 15:32:00 +0200<![CDATA[Story of Andrea: Seks na moru, prevara, svadja]]>Pusica.com]]>Thu, 03 May 2018 14:56:00 +0200<![CDATA[Mlada mamica velikih sisa]]>Pusica.com]]>Wed, 02 May 2018 16:12:00 +0200<![CDATA[Story of Andrea: Kod tetke]]>Pusica.com]]>Tue, 01 May 2018 13:11:00 +0200<![CDATA[Razvaljena u studentskom domu]]>Pusica.com]]>Mon, 30 Apr 2018 08:48:00 +0200<![CDATA[Perveznjakusa]]>Pusica.com]]>Mon, 30 Apr 2018 08:32:00 +0200<![CDATA[Masirala sam mu kurac svojim stopalom]]>Pusica.com]]>Mon, 30 Apr 2018 08:27:00 +0200<![CDATA[Story of Andrea: Svekar]]>Pusica.com]]>Sun, 29 Apr 2018 19:27:00 +0200<![CDATA[Kum Aca je jebao moju ljubav]]>Pusica.com]]>Sun, 29 Apr 2018 09:31:00 +0200<![CDATA[Luda Porno Ispovest: Popusila mi je kurac u sred restorana]]>Pusica.com]]>Sat, 28 Apr 2018 10:47:00 +0200