Sljedeću večer ponovno sam išao na čeku,popeo se ljestvama u čeku a tamo je već bila mala Lara,na malom kuhali kuhala je kavu.Sjeo sam na sličicu i gledao ju s leđa,njeno mlado tijelo izgledalo je veličanstveno,na njoj uska majica a dole kratka suknjica,njena mala guza izgledala je savršeno.
Digao sam se,prišao joj s leđa ,obuhvatio rukom oko struka i poljubio u vrat,okrenula se i dala mi sočan poljubac,pogledala me i rekla:”Čiko skuhala sam nam kavicu,!””
Pustio sam ju i ponovno sjeo,nazočila nam je kavu,zapalili smo cigarete i pili kavicu,bila je nekako nestrpljiva,vidio sam joj u očima.
Upitao sam ju što joj je a ona mi rekla:”znate čiko ona cura što je bila tu sa mnom,ona je već bila sa dečkom,sve moje prijateljice su već bile sa dečkom jedino ja nisam”!!
Pogladio sam ju po ruci i rekao:”nemoj da se brineš,pa još si mlada,imaš vremena za sve!””
Gledala je u mene onim lijepim očima i rekla:””želim odmah,da samo znate koliko sam si puta danas dirala picu,i mislila na vas.””
Uživao sam u moći koju sad imam nad tom klinkom i rekao joj:”ajde na krevet malena,pokaži mi kako si ju dirala”!
Legla je polako na krevet,raširila noge i lijepo sam vidio njene crne gaćice,stavila je ruku na njih i mazila si pičku preko njih.Izvadio sam kurac i dirao ga po glaviću,gledala je u njega i zavukla ruku u gaćice,uzdahnula je i znao sam da je stavila prst u nju.
Prišao sam joj i prislonio kurac na obraz,uzela ga je u ruku i poljubila,otvorila usta i stavila glavić u usta.Nježno ga je cuclala,zavukao sam ruku u njenu majicu i dirao njene male sisice,izbijala se tu ispred mene ,rekao sam joj:”sad će tebi čiko pokazati što je sex!””
Legao sam kraj nje ,ležala je na boku,njena guza mi je bila u krilu,ljubio sam ju po vratu dok sam joj mazio sise i rekao:”ajde skini gaćice malena”!
Povukla je gaćice na dolje i moj kurac ju je dirao po guzi,podvukla je ruku između nas i uhvatila ga,polako ga je drkala a on je postajao sve tvrđi,tiho je rekla:””uhhh čiko kako je dobar,želim gaaaa”!!
Stavio sam ruku na njenu pičkicu,bila je glatka,bez ijedne dlačice.
Rekla mi je:”obrijala sam ju kako ste mi rekli,jel vam se sviđa?!!
Mazio sam joj tu mladu i nevinu pičkicu i rekao:”naravno malena,prelijepa ti je.!!
Mazio sam ju i gurao prst u nju,vlažila se sve više,nadvilo sam se nad nju i skinuo joj suknjicu,pičkica joj je izgledala mhhhhhhmmmmmm,.
Legao sam na leđa ,držao kurac u ruci i rekao joj:”ajde popni se na mene malena””!!
Popela se na mene,držala se rukama za moja prsa dok joj je glavić milovao pičkicu,miješala je guzom i dirala se mojim kurcem po pički,uživala je ,njeni sokovi curjeli su po mom uzdignutom kurcu.
Iako sam htio odmah ju nabiti na kurac pustio sam ju da uživa,držao sam kurac u ruci i njime udarao po pičkici,rekoh joj:”samo polako ,neka se prvo dobro upoznaju.”
Moj kurac je polako širio njene male usmine,ona je samo uzdisala i trljala se od njega,pičkica joj se polako otvarala i moj glavić je počeo ulaziti u nju.
—“”uhhhhh kako je ovo dobro,uuuuuhhhhh uhhhhhhh..””-pričala je.
Uhvatio sam ju za njene male guzove i gurao prema dolje,njena pičkica otvarala se sve više dok je kurac bušio put u nju malo po malo.

