Karao sam svoju ženu sa još jednim muškarcem

upoznavanje pusica

…Marija I ja smo voleli nudističku plažu. Ali kad smo se upoznali, bio sam stidljiv I često me je zajebavala: Gde si ti rastao majke ti!!!… Moram da budem iskren da sam imao želju da se skinem ali nisam imao baš hrabrosti.


Na njen nagovor, otišli smo na Adu. Ona se skinula bez problema, odmah. Voleo sam da gledam njene nabrekle sise I jedra bedra kako su na letnjem suncu dobijala još ružičastiju boju.


Čekala je da ja skinem gaće. Kad sam to uradio, kurac mi je bio već polunadignut. To nije ništa neočekivano jer videti moju Mariju golu I onako pomalo naivno naguženu na peškiru, terate da ti se kurac podigne.


Primetila je kako sam uzbuđen I da sam se okrenuo na stomak. Kao neki dobar psihoterapeut, naterala me je da se suočim sa strahom I rekla:

‘’Idi se okupaj! Ali kako kad mi se kurac tako ukrutio….sramota me je!’’

Ona odgovori: ‘’Jao…pa ovo je nudistička plaza, normalno je da se muškarcu nadigne!’’


‘Ustao sam I krenuo kao vodi! ‘’idi tamo kod onih devojaka neka te vide golog, reče Marija!’’

Stao sam pored dve devojke koje su takođe bile gole. Prijalo mi je da me vide nadignutog kurca.

Kako je vreme prolazilo, osećao sam takvu radost I oslobađanje da me je lagano duvanje letnjeg vetra I toplo sunce, uzbuđivalo da sam poželeo da karam moju ženu u vodi. Međutim, ona kao iskusnija, znala je da se namesti na peškiru I da lagano raširi noge ka meni, I onako nehajno pokazuje svoju pičku. Uživao sam da je gledam I potpuno sam bio zaboravio na blam I to što mi je kurac potpuno paralelan sa stomakom…nabrekao I tvrd.


Kako smo često dolazili, na plaži smo se onako spontano družili sa drugim nudistima. U tom društvu, svi smo bili goli I relax ali bez obzira koliko je normalno bilo biti go, muškarci nisu mogli da ostanu ravnodušni prema mojoj Mariji.


Imala je dugu, smeđu od sunca I vode loknastu kosu. Kada bi ustala sa peškira I krenula u vodu, sa svojim izvajanim bokovima I čvrstim, nabreklim grudima na kojima su bradavice stajale uspravno I čvrsto, svaki muškarac bi se lagano okrenuo ka njoj I onako nehajno pokazao svoj ponos kako bi joj dali do znanja da pređe pogledom prema njihovim nabreklim kitama. Ništa im ne zameram jer bih I ja isto uradio. Kada bih krenuo za njom u vodu, nisam više ni obraćao pažnju da li je kita nadignuta ili ne.


U vodi smo često bili sa još nekim iz grupe. Marija bi me često uhvatila za kurac, ne skrivajući da drugi to vide. U jednom trenutku, samo se navukla na ud i ja sam ušao u nju, ne obraćajući pažnju na ljude okolo. Oni su to primetili I samo su rekli:


‘’Hajde da im ne smetamo!’’


Pošto smo oboje zadovoljili želju za tucanjem, izašli smo iz vode I vratili se na peškir.


Naravno, da sam bio ljubomoran na svoju ženu koja je bila želja I predmet maštanja muškaraca. Ali sam bio I realan, biti sa tako poželjnom ženom na nudističkoj plaži, normalno je da izazivala takve poglede I reakcije. Čak su neki I otvoreno prilazili I pričali sa njom dok sam bio u vodi.
…od letnjeg I jakog sunca koje nam je svima prijalo po telu jer nam je davalo snažan osećaj otuđenosti od civilizacijskog života I stalno nas podsećalo da smo goli i željni jedan drugog, ljudi oko nas su se lagano razilazili.

Please wait...
Možda Vam se sviđaju i ove
Komentiraj

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavit ćemo da ste u redu s tim, ali možete je odbiti ako želite. Prihvatiti Vidi više

Panel