Na deda Milanovoj farmi – 4. deo

upoznavanje pusica

Naša igra se nastavila. Posle Anđelike konačno sam prešao na moju plavu sisulju i guzaru Tijanu. Prišao sam joj otpozadi i pljesnuo je po guzi, a zatim sam je grubo uhvatio za sise i krenuo da ih stiskam i gnjavim.

Anđelika uze moj kurac pa ga izdrka koji se nalazio na Tijaninin guzovima, a zatim ga namesti Tijani u čmar.

Ja se cimnuh, i onog trenutka kad sam krenuo da je jebem, Tijana je sve glasnije i glasnije uzvikivala.

– “Oooohhhh….mmmm…..toooo….tooo….tooo Dačo…tooo ljubavi…..mmmmm !!!”

Anđelika,Anđela i Gabrijela su me gledale ljubomorno i želele da i njih tako jebem, pogotovo Gabrijela, koju sam poslednji put jebao u trojci sa Tijanom u Tijaninom stanu i tada joj napunio dlakavu pičkicu.

Za to vreme, Anđela i Gabrijela priđoše biku i krenuše da ga maze,i češkaju, Anđela je mazila bika po glavi, a Gabrijela po leđima i stomaku.

– “Ovaj bik kao da je neki tvoj rođak Dačo” – reče Anđela kroz smeh

– “Ne bi me čudilo, ličite dosta, hahah” – nasmejala se Gabrijela

– “Mmmmmuuu” – uzviknu bik koji nas je sve vreme gledao

– “Evo i bik se uzbudio gledajući tebe Dačo kako taslačiš Tijanu, i on bi tako svoju junicu da jebe kao ti tvoju Tijanu, hihihi”

– “Hmm ? Rado bih ga pustio da obavi posao sa svojom kravom,mada posle problem je kako da ga vratim i vežem uz stub, veliki je i može da nas povredi, a ako bih to uradio deda Milan bi me ubio od batina”

– “Ništa, onda ćemo da pravimo društvo Dači i Tijani ili ćemo da nastavimo Gabrijela i ja naše igranje” – reče Anđela kroz smeh,

Deda Milan nastavi da je liže, pa krenu i prste da joj gura u rupicu

– “Ooooooohhh…aaaaaahhhh….joooooj” – uzvikivala je Milica onim dubokim ženskim glasom.

Zvučala je ne kao neka cura, već kao zrela žena u telu mlade devojke.

– “Ooooooohhhh….mmmmmmm….aaaaahhhhh…tooooo…toooooo….ooohhhh Milane”

– “Jesi li spremna Mico ?” – upita deda Milan Milicu, a nakon toga uze rukama da joj širi pičkicu, pa krenu da je drka a Milica krenu da se trese kao da je drma struja

– “Daaaaaaaa…….daaaaaaaa…..aaaaaaaaaaaahhhh”

Deda Milan uze svoj kurac pa ga prodrka, okrenu Milicu na stomak, pljesnu je po guzu,pa joj glavićem protrlja šupčicu i micu, raširi joj noge i krenu da je jebe.

– “Aaaaaaaahhh…aaaaaaahhhh” – uzvikivala je Milica

– “Mmmmmm….što ti je tesna mica Mico….ufufufuuff” – stenjao je i uzvikivao deda Milan, a Marti ih je neko vreme gledala i dirala svoju pičkicu, pa odluči da utiša Micu tako što je uzela svoje gole didice i krenu njima da šamara Micu, pa ih dade njoj da ih liže, stiska i sisa.

Gledano Marti je krenula da doji svoju drugaricu, koju je deda Milan jebao u pičkicu otpozadi, pljeskao i lupkao po zadnjici, a nakon toga je krenuo da je stiska za malene kruškate sisice i da je vuče za ravnu smeđu kosu koja je Milici bila skoro do guze.


– “Mmmmm….što bih volela ponovo da budem pojebana….umummmmm” – uzviknu Marti

– “Bićeš, bićeš…..jebaću vas obe sve dok se ne umorimo,mmmmm !!!” – dobaci deda Milan Martini pa krenu brže i grublje da jebe Milicu

– “Oooooooohhhh….mmmmm….aaaaaaahhhh…bolii…boli…aaaaaaaahhhh !!!” – uzviknu Milica

Please wait...
Možda Vam se sviđaju i ove
Komentiraj

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavit ćemo da ste u redu s tim, ali možete je odbiti ako želite. Prihvatiti Vidi više

Panel