Cura i ja u autu
Bila je zima i isao sam sa autom do nje. Kako je vani bilo hladno nisam se htio puno setati pa smo se malo!-->…
Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavit ćemo da ste u redu s tim, ali možete je odbiti ako želite. Prihvatiti Vidi više
Drag & drop or click to select
JPEG, PNG, GIF, WebP, MP4, WebM · Images max 8 MB · Videos max 100 MB