Ostatak noći bio je pun seksualnog ludila. Tonijeva mladost je iscrpila njegovu majku. Te noći ju je uzimao još tri puta, dovodeći je do ruba iscrpljenosti i konačnog zadovoljstva.
Poglavlje 12
Kad se Toni probudio sljedećeg jutra, krevet pored njega bio je prazan. Pogledao je na sat i vidio da je deset ujutro. Ispuzao je iz kreveta i pronašao kratke hlače da obuče, a zatim sišao dolje. Dok je ulazio u kuhinju, vidio je svoju majku kako stoji za šporetom sprema doručak sa špatulom u ruci i gleda kroz prozor. Svjetlost s prozora ocrtavala je njeno tijelo ispod tanke kućne haljine. Toni je stajao i divio se majčinoj figuri, osjećajući kako uzbuđenje počinje rasti.
Suzanin um je ponovo bio preplavljen previranjima. Nije bilo sumnje da je voljela svog sina kao muškarca. U stvari, nije žalila zbog onoga što se dogodilo. Međutim, znala je da će im biti teško. Budućnost je bila vrlo neizvjesna. Kuda će dalje? Kako će sakriti svoju vezu? Šta ako neko sazna? Sve je bilo tako komplikovano.
Toni je prišao majci s leđa, obgrlio je rukama, ljubeći je u vrat i čvrsto je stežući.
Suzan je podigla ruku i s ljubavlju dodirnula Tonijeve ruke, a zatim se sagnula i poljubila ga u nadlanicu. Val ljubavi ju je preplavio dok su suze počele teći.
Toni je čuo kako mu majka šmrca i okrenuo je. “Šta nije u redu, mama?”
„Ništa“, rekla je, smiješeći se kroz suze. „Volim te.“
Njihove usne su se spojile u nježnom poljupcu. Polako, dok su im se jezici preplitali, strast je rasla. Kada se Toni odmaknuo, u njegovim očima je ponovo zasjala vatra. Gledao je u majčine oči i prineo ruke njenoj kućnoj haljini . Odjednom, snažnim povlačenjem, Toni je pocijepao prednji dio haljine po sredini, rasparavši dugmad po cijeloj kuhinji.
Majka je vrisnula od iznenađenja.
Toni je skinuo uništenu haljinu s majčinih ramena i pustio je da padne na pod. Zatim ju je povukao do kuhinjskog stola i gurnuo je nazad dok nije sjela na nju. Privukao je stolicu i sjeo između njenih nogu.
„O, Bože, Toni, šta radiš?“ dahtala je Suzan, ali mu se nije suprotstavila kada ju je gurnuo na leđa.
„Doručkujem“, odgovori Toni dok su mu usta prekrila njenu picku. Lizao ju je kao ludak. Usne i jezik su mu bili svuda dokle je mogao doći. Ignorisao je majčine krike zadovoljstva dok je ona iznova i iznova doživljavala vrhunac. Konačno, kada ga je vilica umorila, podigao joj je noge u vazduh i ušao u nju.
“Ahhhhhh!!!”, vrisnula je dok je njegov dugi kurac jednim udarcem otišao na dno njene još uvijek zasićene rupe.
Dok je udarao u majku, stol je zaškripao i pomicao se po podu, prijeteći da se sruši. Nakon toliko orgazama sinoć, Toni je znao da može nastaviti dugo. Što je i učinio, dovodeći je do vrhunca za vrhuncem.
Baš kad je Suzan pomislila da je završio i da će doživjeti vrhunac, podigao ju je i privio uz svoje prepone poput lutke. Čvrsto se držala za njegov vrat dok ju je vodio po sobi, neprestano se krećući prema unutra i van nje. Podigao ju je na sudoperu, pult, na frižider i na kraju na pod. Prevrnuli su stolice i zveckali porculanom u vitrinama.

